Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsnek a Meszes nevű része...

Bruno11 kérdése:

Pécsnek a Meszes nevű része menyire veszélyes? Ha mondjuk nappal besétálnék és meglátnák, hogy fehér vagyok meg nem vagyok helyi akkor megtámadnának?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ott sose. Menyire van "elzárva törvénytől"?

Mikre számíthatok, ha látogatóba megyek oda?



2017. márc. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rosszabb és jobb része is. De, ha csak látogatóba mész, akkor nem kell félned, gondolom nem fogsz sokat bóklászni egyedül az utcákon. :)
2017. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki van az rész már úgy nagyjából kupálva/építve. Arrafelé van a tudásközpont is. Tele van üzletekkel, LIDL, Penny, Coop, Enger, az egyik nagy Tesco is ott székel.
2017. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tudásközpont nem egészen Meszesen van,de tényleg nem olyan vészes környék.
2017. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 11. 11:38
 5/5 anonim válasza:
30%

én decemberbe költöztem ide meszesre.rosszabra szamitottam.

iesztegettek ezzel-azzal..mind csicska!!!!egyik sem mer szolni pedig ujj arc vagyok,nem vagyok nagy darab,,drogosoktol sem kell felni ha vannal tépve nem itt jarnak nincsenek képbe,de ha mégis be találna 1 ...hat elég mellé ütni es el fekszik magának .de a kovetkezme3nnyel szamolni kell hogy a csald utana meg keres!!!

jo tanacs ha erre jarsz ne nézz senki szemébe,tuti be szol ki hivasnak fogja tekinteni.de!! le hajtott fejjel se jarj mert csicskanak fognak gondolni és ezis csak 1 ok a kőtekedsre. tözet ha kernek ne aggy mond hogy nem dohyázol mert miutan tüzet adtal azonnal jon hogy cigit is tudsz e adni hozzá...xxddd...de ha hazudsz hogy nem dohányzol akkor mig a környeken tartozkodol neis gyujcs ré merrt akkor aztan jön hogy be csaptal minket...mindeggy a lényeg hogy ne fejj emelt fö vel menny vegig az utcan és senki nem fog bántani....



nekem eddig senki se szolt ne3m tudom mierrt ...


talán merrt cigány vagyok enis???lehet...

2017. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!