Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai huszonéves korosztály...

A mai huszonéves korosztály jobban alkalmazkodó öreg lesz a jövőben, hogy már fiatal korukban is sok hasonló érte őket, vagy az ő többségük is el lesz veszve az új dolgokban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
a gyorsuló technikai fejlődés miatt a legaktuálisabb a kérdésem, már most olyan ütemben változik évről évre mi menő mi a trend, hogy gondolkodnak a fiatalok, mi az a kütyü ami meghatároz egy korszakot hogy gyakorlatilag ijesztően gondolok a távoli, sőt közeljövőre is akár, hiába volt kisgyerekkoromtól számítógépem, év vettem fel a fonalat. értitek miről beszélek? nem azt mondom hogy nem értem meg 26 évesként mi aktuális a néhány évvel fiatalabbaknál mert találkozok vele a neten vagy rákeresek vagy szembejön bárhol, de egy pici hátrányt mindig érzek már most hogy ja, most ez van köztudatban ezt élik. ha túl gyors ütemben elkezd változni majd és nem bírják követni a "régiek", csak merem remélni hogy ők is tudnak majd olyan toleránsak lenni a kor öregeihez mint ahogy napjainkban kezelünk egy idősebb embert akinek még ne mvolt élete része az internet pl. (tudom túl nagy ugrás lehet a hasonlat, azért írtam a gyorsuló dolgot)
2017. dec. 15. 20:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
El lesznek/leszünk veszve, ebben egészen biztos vagyok. Nem is kell túlbonyolítani a krdést, egyszerűen csak arról van szó, hogy ki-milyen világban szocializálódik eszközhasználat terén. Amit használsz a mindennapi életedben, azt meg fogod tanulni te is, amit nem, az meg elmegy melletted, az utánad jövő nemzedék viszont természetesnek fogja venni és majd megmosolyog, amiért te nem használod és következésképpen nem is tudod kezelni.
2017. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!