Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a mondat/idezet...

Melyik az a mondat/idezet amit az iden hallottal, es tanulsagos volt szamodra? Vagy ha nem tanulsagos, de nyomot hagyott benned?

Figyelt kérdés

Egy kis osszefoglalot akarok rovid lenyegretoro mondatokbol.

Pl en amiket iden hallottam


"Anyam azt mondta, hogy barmit el lehet mondani, csak nem mindegy hogyan..."

"Nem a ruha gyaszol..." [hanem a lelek,hiaba jarsz fekete ruhaba,ha a lelked lehet orul, vagy megsem erinti a lelked az adott szemely halala]

"A magazas nem a tisztelet jele.." [magazva is verhetsz at valakit, es tegezve is tisztelhetsz barkit]

"Panaszkodj funek fanak.." [sose tudod,honnan kapsz segitseget]


Ehez hasonlo lenyegre toro dolgokra vagyok kivancsi amik nyomot hagytak bennetek :)


2017. dec. 21. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki másnak vermet ás annak piszkos lesz a ruhája.


Ki korán kel, álmos.


Jobb ma egy politikus, mint holnap kettő.


Addig jár a korsó a kútra amig el nem fárad.


Nem esik messze az alma az almától.


Száz szónak is van utódja.


Egy fecske simán csinál nyarat.


Komolyra fordítva. Nem fogadom el azokat az elveket amiket más emberek logikai csapdákban tákoltak össze maguknak. Sorry.

2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aggódás az, amikor a képzeletedet annak a megteremtésére használod, amit nem akarsz. (Abraham-Hicks)
2017. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több van, de ami tetszik: "Pokolba nem üt a mennykő".
2018. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 2 van: Ne álmodd az életed,hanem éldd az álmaid

Ami nem öl meg az megerősít

2018. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!