Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok ti voltatok már olyan...

Lányok ti voltatok már olyan helyzetben hogy a suliban vagy bárhol észrevettétek hogy a fiúk a melleteket bámulják?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 02:31
 1/3 zsoltháromszáztizen6 válasza:
Inkább segget xd
2017. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok :) Egyszer az egyik osztálytársam padja elé álltam és elkezdtem olvasni, hogy mi van a füzetében. Az ő szemszögéből kicsit úgy tünt mintha a mellét bámultam volna zavartalanul kb 10-15 mpig.


Ő egy rendkívűl karakán feminista. Klasszikusan nem az aki egyenlőséget, akar hanem nő uralmat és mindig talál valamit amiről rinyáljon.


Itt is hozta a formáját. Felordított, hogy ez szexuális zaklatás és tipikus, hogy férfiként ezt lazán megcsinálhatom stb...



Megvártam amíg befejezi (ami sokáig tarott), majd elmosolyogtam és vissza mondtam, amit a füzetéből olvastam.


Háátt.... igen.... kicsit kényelmetlenűl érezte magát :D


(amúgy nem volt "furcsa", hogy bele olvasta a füzetébe, mert jóban voltuk és szimplán érdekelt, hogy mit tanul órára vagy valami ilyesmi volt)

2017. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon sokszor előfordult velem
2017. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!