Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, ha 50-60 oldalnál nem...

Baj, ha 50-60 oldalnál nem tudok egy nap többet olvasni?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, csak (mint általában minden téren) nehezen tudok egyetlen dologra fókuszálni hosszabb ideig, mert csöppet hiperaktív vagyok.


Szerintetek ez probléma vagy inkább még átlagos, hogy egy könyvből max. 60 oldalt tudok egy nap elolvasni?



2018. jan. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más tempóban olvas. Én képes vagyok egy ültömben elolvasni egy 300 oldalas könyvet, de azért nem ez az átlag. Ha te 60 oldalt olvasol egy nap, akkor ez van. Senkit nem fog ez megsérteni, és senkit nem fog ez zavarni, úgyhogy téged sem kell zavarjon. :)
2018. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Én meg utálok olvasni. Attól hogy nem olvasol annyit, mint mások még ne leszel kevesebb senkinél
2018. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, sőt! A kevesebb néha több. Főleg, ha tudod magadról, hogy hiperaktívabb vagy.


Van, aki évek alatt nem olvas el 50-60, vagy akár egy oldalt sem könyvből.


Nem, a neten való böngészés, fórumok olvasgatása, vagy újságok lapozgatása nem azonos a könyvolvasással, mielőtt valaki azzal jönne, hogy ő neten többet olvas. :)

2018. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha a netem olvasás nála a fanfiction.net-et, ao3-at, esetleg a Merengőt takarja, mert az igenis olvasásnak számít.
2018. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne olvass el többet, mert elromolhat a szemed.
2018. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!