Trafó1 kérdése:

Könyvet PDF-ből?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan céget/nyomdát akik PDF vagy más digitális anyagból könyvet készítenek/kötnek egyedi egydarabos, igény esetén is?

2018. jan. 3. 07:38
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
32%
Persze, hogy vannak.
2018. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves Delon köszönöm hogy ezt az információt megosztottad velem . Ment a zöld kéz. :-D:-D :-D
2018. jan. 3. 11:54
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
0%
Egyébként ha pontosabb választ szeretnél, kérdezz pontosabban.
2018. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltételezem mindenkiről a minimális intelligenciát , így azt is , hogy tudja miért kérdeztem amit kérdeztem, valószínűleg nem közvélemény kutatást akartam foganatosítani az ügyben vajon ki az aki tudja hogy van ilyen cég, hanem konkrétan névre , címre, elérhetőségre számítok egy válaszban, vagy iránymutatásra, hol érdemes a kutatásomat tovább folytatni. Te mint műértő, unalmas munkaidőben és humorban bővelkedő hozzászóló most meg megpróbálsz értelmet adni, indokot keresni vajon miért is írtál amúgy teljesen felesleges választ. Pontoztam, kaptál zöld kezet, de tovább szerintem ne erőltesd.
2018. jan. 3. 12:46
 5/6 Alain Delon ***** válasza:
25%
Egyszer valaki itt a Gyakorin kesudiót keresett olcsón. De kb. csak ennyit adott meg, mint én most, és szegénykém csodálkozott, hogy csak általános válaszokat kapott. Aztán a sokadik válasz után benyögte, hogy heti rendszerességgel átautókázza a fél országot, így be tud ugrani sok helyre érte. Te is átautókázod a fél országot, és be tudsz ugrani egy kis könyvkötésre bárhova? Na?
2018. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ők elég jók:


[link]

2018. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!