Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai világban létezik még...

A mai világban létezik még olyan, aki versesköteteket olvas? Ady összes meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak.

Ahogy olyanok is, akik Kalmár Pált, Rácz Valit, Waygand Tibort, Nagykovácsi Ilonát, stb. hallgatnak (pl én)

2018. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy létezik még :) Mostanában ugyan ritkábban jut rá időm, de gimisként rendszerint ha olyan napom volt, felcsaptam az Ady összest egy kis kikapcsolódás céljából. :)
2018. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Poe és Goethe
2018. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen, és meg is van egy csomó költő verseskötete a polcomon. Petőfi a kedvencem.:)
2018. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Shakespeare-t szoktam, nagyon szeretem
2018. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jöteteket nem, de gyakran előveszem pl. Petőfit az Az apostol miatt, vagy József Attilát az istenes versei miatt.

Ady bennem nem rezonál. Aranyt azért nem szeretem elővenni, mert nem tudom letenni.

2018. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a XX. század költőit. A verseiket is, de úgy szépek azok, ha az élettörténetüket, élethelyzetüket is tudod.
2018. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, klasszikust és kortársat is, de Adyt nem szeretem.
2020. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyt, József Attilát, Petófit.
2020. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!