Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy önismereti blognak ami...

Egy önismereti blognak ami célkitűzéssel foglalkozik és a fiatalok nyelvén íródik, mekkora sikere lenne? Olvasnák szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy barátibb módon segítek felépíteni egy működő siker-filozófiát azoknak akiket érdekel.

2018. jan. 16. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek az ilyesmik, de sajnos úgy érzem, hogy sok fiatal hülyeségnek tartja ezt. Engem emiatt kinéztek a többiek, hóbortosnak tartottak, aki rózsaszín felhők között él, mert nem "menők" a nagy álmok és az óriási célok. De remélem, hogy ez csak az én környezetem, ha egyszer úgy döntesz, hogy elindítasz egy ilyet, én szívesen olvasnám, ha küldesz linket.
2018. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!