Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert utalom a kozossegi...

Miert utalom a kozossegi oldalakat?

Figyelt kérdés

Utalom a facebookot,instagramot..

Mindenki csak felteszi a tokeletes eletet,kozbe meg sehol semmi..

Egy nagy hazugsagnak tartom az egeszet.

Fellepek es egybol mit latok?

Mindent kitevo kis tini had ne mondjam miket,ahol mutogatjak a szep,problemamentes eletuket..

Nem vagyok rajuk irigy,nehogy azt higgye valaki..

Utalok feltenni magamrol kepet..


2018. jan. 26. 20:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
14/L
2018. jan. 26. 20:47
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ne lépj fel. Probléma megoldva. (y)
2018. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Én azért utálom, mert mindenre jók, csak éppen semmire nem jók igazán. Ja de, időpocsékolásra.
2018. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Én is utálom. Persze jó dolog lenne megosztani a barátokkal a közös élményeket meg minden, csak éppen ugye bunkóság ha nem jelölöm vissza a munkatársat, főnököt, volt osztálytársakat (utóbbit a hátam közepére se), szomszédot, barátok társaságát, és máris minden megosztás, poszt olyan, mintha kiplakátolnám vele a fél várost.

Korábban azért nem használtam, hogy az exem ne kritizáljon (mert ha van időm kikapcsolódni a barátaimmal akkor arra miért nincs hogy egy büdös szó nélkül álljak mellette fél napokat és hallgassam mennyire tökéletes (igen ennyire idióta voltam hogy egy ekkora marhával jártam)), aztán azért nem használtam hogy az otthoniak ne lássanak bele az életembe, azóta meg lett rendes melóm és sajnos a főnököm is ismerős, ahogy a munkatársak nagy része is, mert többek között ott beszélünk meg csapatépítő programokat.


Jó ideje már arra használom a facebookot, amire való: kommunikációra, ami általában annyiban kimerül hogy megbeszéljük kivel mikor hol találkozunk. Meg hirdetésre ha új társbérlő kell a lakásba.


Instán meg... nos hát annyi esély van rá hogy regisztráljak mint arra hogy befagy a pokol :P


A lényeg: nem te vagy rosszul kódolva, hogy utálod, nem normális hogy az emberek azon élik az életüket.

2018. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Amiért én utálom, hogy valaki lusta okostelefonon ékezetet használni.
2018. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nincs problémamentes életem. Tökéletes fotóim sincsenek, kb fél napig is pózolhatnék akkor sem születne rólam egy normális kép. De nem vagyok beteg, hogy magamat fotózzam.

Sokkal jobban értékelem a természetes képeket, ahol látom, hogy a másik is emberből van, és igen karikás a szeme, és igen nem a legmárkásabb kabát van rajta, és igen nem hollywood-i mosolya van. A többi csak műanyag, parasztvakítás.

35N

2018. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Pedig irigy vagy, mert nekik van mit felrakni, neked semmit. Egy normális 14 éves nem itt rí a gyakorin péntek este, hanem a barátaival mulat és éli az életét.

A semmi az életedben van,ők köszönik szépen jól vannak.:)

2018. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

#7, képzelem milyen élménygazdag lehet az az élet, ahol még a szarásukról is posztolnak, és várják a lájkokat :D és komolyan elhiszik, hogy tízzel több lájktól ők valakik lesznek...

A piros kezet visszakaptad.

2018. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is csak hallottam ezekről a szarokröl. Iwiw-em régen volt, meg myvip, 22 évesen valamiért regisztráltam, de ennyi. F@$zbukom sose volt (60 éves apámnak van...), Instagram-ról annyit tudok, hogy talán valami fotómegosztó szarság, de ennyi. Se Twitterem, se Myspace (ha még megy egyáltalán), nem használom a waze navigációt, maradok a hagyományos satnav készüléknél, nem tudom miért jó a zene streaming, amikor mp3ban elfér a teló sd kártyáján, nem tudom, mi a tököm az a hangouts, messenger-t se használtam soha, és még sorolhatnám. Amiket itt felsoroltam, csak azért tudom hogy léteznek, mert még a csapból is ezek folynak (lájkoljon, kövessen, negtekintheti a f@$zbukon, stb...)

Szóval ennyi. Fölösleges marhaság az összes.

2018. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szadko ***** válasza:
58%
A közösségi oldalakat divat utálni.
2018. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!