Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert utalom a kozossegi...

Miert utalom a kozossegi oldalakat?

Figyelt kérdés

Utalom a facebookot,instagramot..

Mindenki csak felteszi a tokeletes eletet,kozbe meg sehol semmi..

Egy nagy hazugsagnak tartom az egeszet.

Fellepek es egybol mit latok?

Mindent kitevo kis tini had ne mondjam miket,ahol mutogatjak a szep,problemamentes eletuket..

Nem vagyok rajuk irigy,nehogy azt higgye valaki..

Utalok feltenni magamrol kepet..


2018. jan. 26. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Szadko, mert hülye vagy. Egyszerűen szánalmas, hogy ott élnek jóformán az emberek, ha meghallják, hogy nekem nincs és nem is volt soha f@$zbukom, arra szinte a rajzfilmes "Miiiii??" felkuáltás a reakció... Nem divatból utálom őket, hanem azért, mert tényleg nem látom semmi értelmüket
2018. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

A #11 válaszadónak van igaza. Zöld pacsit kapott!

Azért is szánalmas a Failbook, mert mindenre jó akar lenni, közben minden funkcióját már jóval előtte más weboldal el tudja látni, csak éppen sokkal jobban. A készítője nagyot akart fingani, és beszarás lett a vége, ez a tanulság.

2018. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egyetértek! ezek a szarok semmire nem jók csak az ember idejének az elbszására, az ember az élete felét a nagy virtuális semmire pocsékolja el, aztán majd ríhat öregkorában hogy még semmit nem élt...

semmit bmag mert egy nyomorult közösségi oldalra pisáltad el az egész életedet!

szánalom hogy ma már az számít értéknek, ki kapott több lájkot a farokfotójára facebookon...tiszta közröhej.

2018. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, Kérdező, kalap szart nem ér egyik ilyen közösségi oldal se, maximum az adathalászoknak jó, meg azoknak az aberráltaknak, akik minden levegővételüket kiposztolják a netre, mert azt hiszik, bárkit is érdekel...szánalmas, hogy embertömegek a való élet helyett ilyen virtuális nihilben élnek, boldog-boldogtalannak kipakolják kirakatba az egész életüket, és ettől ők fű mekkora sztárnak képzelik magukat :D nevetséges. Vagy inkább siralmas. Aztán mikor megpróbálod elmagyarázni nekik, még téged ugatnak le.


"Pedig irigy vagy, mert nekik van mit felrakni, neked semmit."


Az hát, mindenki iLígy, aki nincs fent ezeken a szarokon!


[link]


Te alapból ilyen ostoba vagy, vagy még csak gyakorlod?


"Egy normális 14 éves nem itt rí a gyakorin péntek este, hanem a barátaival mulat és éli az életét."


Akkor te mit feszítesz itt, mint a pók a lucernásban?


"A semmi az életedben van,ők köszönik szépen jól vannak.:)"


Elég szánalmas az élete annak, aki vadidegenektől teszi függővé a saját boldogságát. Errefelé ezt feltűnési viszketegségnek hívják, de mindegy is, kaptad a mínuszt.

2019. szept. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

egyetertek veled kerdezo


en is utalom oket


folosleges netszemet az osszes, tele van idiotakkal, arrol nem is beszelve hogy az NSA szep csendben hesszeli kozben a gepedet...


#7 szamomra rejtely hogy egy ennyire retardalt ostoba ember mint te, nem fullad meg, mert egyszeruen elfelejt levegot venni


#10 igen persze, a piramisjatekok meg a fogyasztoi csoportok is csak divatbol vannak tiltva

egyedul vagy ilyen hulye vagy valaki fogja a kezed?


tolem is kapta a minuszt ez a ket agyatlan nyomoronc

2021. jún. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 2009 körül rákerestem egy régi barátnőmre Google-ön és így bukkantam rá a Facebookra. Ezt a barátnőmet akkor ismertem meg, amikor külföldön éltem és hazaköltözés után semmit nem tudtam róla, ezért örültem, hogy rátaláltam. A hab a tortán az volt, hogy más külföldi ismerőseimre is rábukkantam


Így történt, hogy regisztráltam és, bár eredetileg csak a külföldi ismerőseimmel akartam ott kapcsolatban lenni, végül visszajelöltem mindenkit.


Mindent megosztottam a kezdetekben és más is így tett, ezt szerettem, mivel örültem, hogy másról olvashatok.


Aztán divat lett, hogy az a jó Facebook felhasználó, aki semmit sem oszt meg és, ha mégis évente egyszer egy kép kikerül tőle, az szenzáció, mert egy morzsát vetett elénk a titokzatos illető; aki meg gyakran osztott, az ciki lett. Rólam nem egyszer mondták néha a hátam mögött, máskor a szemembe, hogy némítottak engem.


Közben felregisztráltam Instagramra is, de a kezdeti fellángolás után inaktív lettem.


Idővel elkezdtem unni. Azt vettem észre, hogy az Instagramon semmi izgalmas nem kerül megosztásra, a Facebookon sem, illetve beugráltak elém a fizetett promóciók, a bicskanyitogató kommentszekcióval. Továbbá azt vettem észre, hogy az emberek se kíváncsiak rám.


Ráadásul azt vettem észre, a Facebook ismerőslista egy büntetési lehetőség is lett. "Megsértettél? Töröllek. Nem veszed észre, hogy megsértettél? Törlöm a közös ismerősöket." Ez így elég szomorú, hogy az emberek a törölgetéssel vezetik le a feszültséget.


Inaktiváltam mindent, amim volt. Most Drive-om van, oda töltöm fel a túra, szabadidőprogram képeket és csak azzal a pár ismerőssel van megosztva, akikről tudom, hogy érdekli.

2022. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!