Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 50 órás közösségi szolgálatba...

50 órás közösségi szolgálatba tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet óvodába meg ilyen idősek otthona ilyenekbe nem nagyon akarok menni mert nem illik hozzám. Volt sulim talán tud adni néhány órát de az azert nem elég. Arra lennék kiváncsi hogy a tüzoltósághoz vagy polgárörséghez tudok menni például rendezvényre ügyelni vagy ilyesmi?
2018. jan. 30. 19:07
 1/2 gnoomage ***** válasza:

Keress családban valamilyen szervezetet, hátha eltudják intézni, az emberek bő 80%-a így csinálja.


De ha te ezt akarod csinálni, akkor keresd fel a tűzoltóságot vagy a polgárőrséget. Szerződést kell kötni az iskolával nekik, amit a kijelölt tanárnak és a cég vezetőnek kell megcsinálni. Ezután megbeszélni mennyi órát tudsz szerezni.


Tapasztalat, hogy a legtöbb évfolyamban van minimum 1 ember akinek rokona van egy szoc cégnél, így nála kérdezősködj és 1 nap alatt kész lesz.

2018. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami még beszámítható volt akkoriban (mondjuk én akkor voltam, amikor ezt az egészet kitalálták), az az állatkert. Lehetett menni nyáron.

3 hétig, heti 5x négy óra.

Elég sokat el lehet játszani az állatokkal, ha nem félsz tőlük (én mondjuk imádtam az egyik tigrist ölelgetni), valamint a társaság is jó szinte mindegyik részen (ha jól rémlik még mindig mindenki ott van azóta is).

2018. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!