Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma melyik a legjobb független...

Ma melyik a legjobb független oknyomozó sajtó Magyarországon?

Figyelt kérdés
lehet újság, net, bármi ...

2018. febr. 4. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Független sajtó nem létezik. Egy idő után valamelyik olddal felé húzni fog az adott sajtó. A nagyobb ismertekről meg ne is beszéljünk.


Ha csakugyan független oldalakat akarsz olvasni, akkor olvass sima blogokat, ahol magánemberek mondják el véleményeket.

2018. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Nemzet, 444... Ezek PÁRTfüggetlenek,de nem oldalfüggetlenek. Mindenki függ valamitől
2018. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

#2


A 444.hu pártfüggetlen. Ja, mivel nekik mindegy, hogy DK, Együtt vagy LMP. Csak minél liberálisabb legyen.

2018. febr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó hát a liberális értékrend alapkövetelmény egy állítólagosan civilizált orszégban, tehát ezt minimumként lehet tekinteni.


az elsőnek is igaz avan nagyon, aztán hogy ez a 444-nél hogy működik, az jó kérdés ...

2018. febr. 5. 08:32
 5/7 A kérdező kommentje:

egyébként hogy néz ki egy személyes blog? tudnátok linkelni egyet?


és azzal meg nem az a gond h nagyon kevesekhez jut el?

2018. febr. 5. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


A probléma csak ott kezdődik, hogy mást ért „liberális értékrend” szó alatt Kossuth Lajos mint pl Fodor Gábor


#5


Van sokfajta. Pl itt egy:

[link]

ez pedig baloldali:

[link]

De van még egy csomó hasonló.


A személyes blogoknak néha kevésbé hivatalos a stílusuk, de ez szerintem nem baj, mert pl én nem egy öltönyállvány vagyok, akit ez külösképpen izgatna.

2018. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
PERSZE, fura is lenne hivatalos sítlussal .... köszi
2018. febr. 7. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!