Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kicsoda valójában Pap Gábor...

Kicsoda valójában Pap Gábor művészet történész?

Figyelt kérdés
Súlyosakat mond előadásain, mégsem görbül haja szála sem.

#pap #gábor. művészettörténész
2018. febr. 11. 20:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A szakmai hozzáértése nem kérdéses. Nagy ívű előadásai kiemelkedő tudást sejtet. Mégis azért vannak zavaró érzések vele kapcsolatban.
2018. febr. 11. 20:06
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor biztosan a Marsról jött. Miért, kinek görbül a haja szála ma Magyarrszágon, ha furákat mond?
2018. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na de miért mond furákat ez a kérdés? Azért mert komolyan furákat akar mondani, vagy egyszerűen csak egy ügynök?
2018. febr. 11. 20:22
 4/16 anonim válasza:
0%
Tudós.
2018. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Pap László református lelkész fia. A magyar műveltség kutatója, ezen belül többek között a Szent Korona, a népművészet, a szerves műveltség, a festett kazettás mennyezetek, illetve az utóbbi időben Csontváry a "szakterülete".
2018. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Előzőnek....

Ez mind szép és jó de én nem a szakmai hozzáértését kérdőjeleztem meg. Talán olvass vissza. Én úgy látom hogy ő egy megbízott ügynök aki ezt a feladatot kapta. De lehet hogy tévedek. Ezért kérdeztem....Nem az első lenne aki ilyen "munkakört" betölt...

2018. febr. 11. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Kinek lenne az ügynöke? Azért nem olyan megbecsülése van, mint amit a munkájából eredően megérdemelne.

Ellenben szeretik lejáratni és kiforgatni a szavait - addig sem a tényekkel foglalkoznak az emberek.

2018. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapott már állami kitüntetést. Tudósnak nem hívnám mert amikről beszél azokat többnyire nem támasztja alá.
2018. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kapott már állami kitüntetést. Tudósnak nem hívnám mert amikről beszél azokat többnyire nem támasztja alá.

-------------------------------------------------

Kezd érdees lenni...

Csúnyákat mond és mégis meghívják ide-oda előadásokra.

Kicsit Tőkés László református püspökre és secus ügynökre hasonlít a szerepe

2018. febr. 12. 20:54
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
A megbízott ügynök legfeljebb te vagy, vagy pedig aki felkért téged, kérdező, azért, hogy a hamisság leleplezőit lejárathasd, védve a hamis akadémikus álláspontokat általad.
2018. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!