Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros miért csak a politológus...

Soros miért csak a politológus, szociológus, történész, bölcsész, filozófus, gazdasági-pénzügyi elemző képzéseket, diákokat támogatja Kelet-Európában?

Figyelt kérdés
Szerintem az orvostudomány, agrártudomány, műszaki tudományok, természettudomány fontosabbak és Kelet-Európa ezekben is nagy lemaradásban van a Nyugathoz képest.

2017. dec. 7. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen végzettségei vannak, nyilván van olyan támogató is a világban aki a Te általad felsorolt szakok szerint tevékenykedik.
2017. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tgt ***** válasza:
92%
A természettudományt is támogatta.
2017. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tgt ***** válasza:
100%

Ki lehet bogarászni az interneten, hogy mikor, kinek mennyit adott. Nézzük például az 1990-es támogatásokat.


[link]

2017. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs...
2017. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak ilyen képzéseket támogat, de gondolom ezt te is tudod, csak nem érdekel.
2017. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt tartalomjegyzék alján láthatod tematikusan szétszedve a támogatásokat. Van ott zeneművészettől az orvostudományon át nyelvtudományokon át sokminden.

[link]

2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de én a mostani magyarországi, kelet-európai helyzetre utaltam, nem az 1990-es ösztöndíjasokra.
2017. dec. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!