Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben lehet írni e-mailt?

Ilyen esetben lehet írni e-mailt?

Figyelt kérdés

Anyukám már nem fiatal, de még jól tartja magát. Az a tipikus nyugdíjas néni, a maga rigolyáival.

Eddig mindig egy boltba járt vásárolni, az van a lekótelepen a legközelebb. Egy ideje viszont be se teszi a lábát. Ez ma derült ki, mikor kértem, hogy hozzon onnan olyat, amit csak ott kapni.

Azt mondja, hogy legutóbb egy pénztáros lányka minősíthetetlen hangnemben beszélt vele, mert nem az volt a termék ára, amit ő hitt. Nem azon a 45 forinton múlik a megértése. De azt mondja, hogy mindenki előtt megalázta azzal, ahogy beszélt.

Nem tudom, hogy több nappal az eset után van értelme írni? Vagy telefonáljak be?

Szegény majdnem sírt, ahogy mesélte. Szívem szerint kirugatnám azt a....



#tisztelet #megalázás #Vevőnek mindig igaza van?
2018. febr. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy anyukád csak eltúlozza? Mert azt írtad, hogy rigolyás. Jó lett volna ott rögtön tisztázni. Szerintem ha valóban annyira durva lett volna, akkor biztosan a többi vásárló szólt volna, mivel írod, hogy mások is voltak ott.

Ha kell valami abból a boltból, amit csak ott lehet kapni, akkor vedd meg magadnak és ne a nyugdíjas anyukádat küldd érte.

2018. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.

Sajnos hét közben koleszban vagyok, amikor akcióváltás van. Mindig megvesszük egymásnak, amit a másik kér, ebből nem volt és nem is lesz probléma.

Ismerem jól, tudom, hogy valami történt ott és akkor, még ha ő túlzottnak is érzi. Lehet, hogy tényleg ennyire megalázó volt.

Kötekedő hangemben beszélt vele egy fiatal lány, akinek pont az udvarias kiszolgálás a dolga.

Nem látja? Ki van írva!

Most kell vagy nem?

Nem azért van ott, hogy ugráljon.

Ilyeneket mondott.

Attól, hogy nem küldte el a ...ba, még igenis sértő.

2018. febr. 12. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez valóban nagyon nem udvarias, de azért annyira nem is durva, hogy ezért valakit ki kelljen rúgatni.

Másnak is lehet rossz napja. Még az eladóknak is.

Ha fontosnak tartod, hogy ezzel mindenképpen foglalkozni kell, akkor menj el anyukáddal, beszéljetek az eladóval és beszéljétek meg.

Anyukád meg nem kislány. Ha zavarja valami, akkor szóljon. De ne csináljon akkora ügyet belőle, hogy még x idő után is ezen rágódik és ezért nem megy többé abba a boltba.

2018. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!