Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki nagy betűvel ír...

Ha valaki nagy betűvel ír végig egy e-mailt az minden esetben kiabálásnak számít?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok elképzelni olyan esetet amikor ne számítana annak, még ha csak egy szó is akkor is max annyi szokott lenni, hogy "sürgős" vagy "asap" és mondjuk előzményben vagy csatolmányban van a lényeg.

De még itt kiabálás, nem hogy egy Szia! Vagy Tisztelt XY Blablabla Üdv, ZY szövegzetű email esetében.

2017. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A netikett szerint nagy betű = kiabálás.
2017. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy csak bekapcsolva maradt a capslockja. nekem is van olyan ismerősöm, aki mindig így ír. Így tud, vagy a nagybetűt jobban látja, vagy mittomén, de biztos nem kiabálásnak szánja.
2017. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz.

Egy oktatónak írtam egy e-mailt, mert az egyik kritérium tárgyról szerettem volna kérdezni pár dolgot, és a válasz végig nagy betű volt.Egy kicsit szomorú lettem, pedig direkt utána néztem, nehogy olyat kérdezzek, amiről meg van adva minden infó. Persze a Caps lock lehet tényleg úgy maradt.

2017. febr. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!