Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyiert lennel hajlando...

Mennyiert lennel hajlando becsapni a barätod es elvesziteni minden beledvetett bizalmät? Hozzaszolast es indokläst kernek a välaszadoktol!

Figyelt kérdés

Milyen összeg szukseges ahhoz egy embernek, hogy meg mereszelje lopni a sajat barätjät?Utanna a szemebe tudnal nezni?

Erdekelne,hogy ehhez megis hogy ällnak hozza az emberek.

Köszönöm a välaszokat.


2010. jún. 7. 19:47
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem ez nem pénz, hanem egyénfüggő. Nekem pl fizethetnének bármit, soha nem tennék ilyet a barátaimmal. Viszont vannak olyan emberek, akik megtesznek ilyesmit, de szerintem nem pénzért...
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyesmit megtesz akármennyi pénzért is, az nem érdemli meg, hogy barátkén tekintsen rá a másik.
2010. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyet tenni pénzért gusztustalan. Nem azért írom, mert álszent vagyok, de a barátomat soha nem lopnám meg. De utána a szemébe se tudnék nézni az biztos.
2010. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem hogy barátot,de más embert sem tudnék becsapni,meglopni,stb..
2010. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pont ezt nem ertem,hogy-hogy tehet meg valaki ilyet akit több mint egy 1.5 eve ismerek es soha nem gondoltam volna rola. Nincs räszorulva arra,söt egy näla sokkal szegenyebbtöl vette el mindazt amit rengeteg munka ärän összegyujtött penzt.

Undoritonak tartom az ilyen embert de egyre jobban azt lätom h az ilyen erkölcstelen es gerinctelen embereknek van a legkevesebb gondjuk es meg a lelkiismeretuk sem bäntja öket.


Köszönöm a hozzaszoloknak es värok meg toväbbiakat is!

2010. jún. 8. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerek ilyet, de el nem tudom képzelni mi játszódhat le egy emberben...Nagyon dühös vagyok rájuk, és emiatt mostanában tök agresszívan reagálok...

Csak szóban, de ha akármilyen sz@rság történik, akkor vagy válogatott kínzások vagy csak egyszerűen az jut eszembe, h hű de pofánbäsznám...

2010. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!