Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki bunkó hozzászolást ir...

Aki bunkó hozzászolást ir vhova elgondolkodik h a szavaknak súlya van?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta h egy amugy is depressziós lány öngyilkos lett a szemét hozzászolok miatt. A lány megértést és tanácsot kért egy ehez hasonló oldalon. Terhes volt,és a pasija is elhagyta,de csak bántották. 2 nap mulva a lány édesannyja irt h a lánya meghalt,és a búcsúlevelében irta h sajnálja amiért nem az anyukájától kért tanácsot,azt hitte a neten ahol több ember van,lesz vki akinek hasonló problémája van vagy volt. "DE igazuk van azoknak akik azt irták h nem vagyok méltó arra h éljek" vmi ilyesmi volt az utolsó sorban. Jövö héten lesz a temetés,csak 17 éves volt.

Engem nagyon megdöbbentett,és az ismerősöm aki mesélte neki közeli barátja volt a lány.


2010. máj. 9. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Bocs de aki elég intelligens az nem erre fog adni. És aki megérdemli hogy csúnyán beszéljenek vedle az ne várja hogy mindenki mézes mázosan bíztassa...
2010. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig sajnos:( És bármilyen sz.ron össze tudnak veszni a hsz-ok, amikor már rég nem is a kérdésről van szó. Én próbálok mindig a körülményeknek megfelelő toleráns választ adni. Nagyon sajnálom szegény lányt, sajnos vannak akik tényleg az internetbe kapaszkodnak segítségért, egy-egy bátorító szóért. Akinek a stílusán érzem is, hogy nagyon maga alatt van, nem szeretem oltogatni....Azoknak a családtagoknak, ismerősöknek szörnyű most, akiket a lány itthagyott....
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom azt a lányt! Már én is csak olvasom a kérdéseket, válaszokat, mert eddig akárhányszor kérdeztem valamit mindig csak bunkó, szemét válaszokat kaptam! Felháborító! Volt,h gúnyolódtak azon amit írtam, pedig nem kérdeztem ostobaságot. Tényleg szemetek az emberek! (Tisztelet a kivételnek!!!!!)
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Látod, még erre is ilyen kommentet írt valaki!
2010. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... 17 éves volt,és teherbe esett. Iszonyúan félt h mi lesz vele,és még a pasija is otthagyta a kakiban. Pedig azt mondták nem egy 3 hetes kapcsolat volt,már 4 éve együtt voltak.

Az vesse az első követ aki még sose hibázott,nem hiszem h van ilyen ember.

Ez szerintem hatalmas bunkóság,sosem tudhatjuk h egy érzelmileg labilis ember miként fog reagálni az irásunkra. Azt is szerencsétlennek,h ha már terhes és még pasija sincs kösse fel magát. Az ilyen ember normális?Az ilyenek nem gondolják h az ő családjukban,baráti körükben is megtörténhet?

2010. máj. 9. 14:02
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Aki bunkó hozzászólást írt, nagy valószínűséggel fütyül arra, hogy mit okoz a másiknak, sőt, olyan, hogy "meggondolás" fényévekre áll tőlük. A névtelenség biztonságából sokan mocskolódnak segítő szándék nélkül, egyszerűen így is agresszivításukat vezetik le.


Sajnálom a lányt, azonban ha valaki igazán nagy bajban van, akkor semmiképpen se higgye, hogy olyanoktól kap valódi segítséget, akik nem ismerik és még csak nem is kell felelőséget vállalniuk a válaszaikért!

2010. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A lány főként olyanokat keresett akik hasonló cipőben voltak vagy vannak mint ő. A Tanácsukat és a tapasztalataikat akarta velük megbeszélni,hátha így ő is megoldást talál a problémájára. Erre jött aza sok bunkó.

Nagyon sajnálom a lány édesannyját

2010. máj. 9. 14:07
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sajnálatra méltó...de 3 év alatt a csaj megtanulhatott volna védekezni is.

Az internetre meg nemérdemes hagyakozni,az emberek imádnak röhögni és ócsárkodni hogy van nálluk is szerencsétlenebb,

De a lány is miért idegenektől várt megértést? Családja,barátai nemvoltak???

2010. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem volt jó döntés részéről, amikor ezt az oldalt választotta... és hogy még hallgatott is a válaszokra, még nagyobb butaság volt részéről.

Lehet, hogy a válaszadók iszonyat bunkók voltak, de ettől függetlenül a lány sem lehetett túl értelmes, ha emiatt lett öngyilkos. És tudom, hogy eléggé rosszul érezte magát, de akkorsem helyes anonim bunkó válaszolók tanácsára hallgatni. Akármilyen depressziós az ember.

2010. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért ez elég könnyű megoldás lenne, hogy a bunkó hozzászólások miatt akar valaki meghalni! Nem, azért menekült ebbe, mert előtte már elrontotta az életét, és mert gyáva volt vállalni a felelősséget a tettei miatt.

Hogyan gondolhatta, hogy nem szól a szüleinek a terhességről, helyette a nyakukba rakja az öngyilkossága súlyát? Ráadásul megölt egy ártatlan magzatot, esélyt sem adott a babának az életre... Ha abortuszt csinált volna, azért (ennyi idősen, ilyen helyzetben) nem ítélné el senki, de ez... Ne haragudj, de ez undorító. Itt a lány mentális egészsége volt a bűnös, nem a kommentelők.

Talán, ha valaki azt javasolja, hogy fordulj pszichológushoz, nem megsértődni kellene, hanem megfontolni, hogy ezt most talán komolyan mondták...

2010. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!