Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van olyan, aki tevékenyen...

Ha van olyan, aki tevékenyen részt vesz az árvíz védelemben, az megtenné, hogy ír egy rövid beszámolót?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud olyan blogról, ahol erről vezetnek feljegyzéseket, azt is belinkelheti, (híradást nem érek, azt követem), olyan infók érdekelnének, amiket a hírekben mellőznek (együttműködés, széthúzás, szervezettségi problémák, stb).
2010. jún. 7. 20:08
 1/3 anonim válasza:
hát nem akarlak elszomorítani..de aki aktívan részt vesz az árvíz védelemben,nem hiszem,h van ideje arra,hogy itt olvasgasson:) nem gondolod?!:)
2010. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a páromék kint voltak a gáton: a magyarok végtelenül összetartanak, segítenek, még az otthagyott állatokat is etetik. cigány viszont egyet láttak csak, az is bámult maga elé. miskolci vagyok, a belváros tele van cigókkal, segélyt kaptak és most mind piával és cigivel sétálgat, nagyon durva...


ami jó, hogy a magyarok viszont segítik egymást, egy hapsi, akivel beszéltek a páromék (2 haverral menetek ki) budapest mellől jött, senkit nem ismer, csak úgy érezte, segíteni akar. a rendőrök nagyon odateszik magukat, a gátakon úgy dolgoztak, mint az őrült, senki nem lazsált, nagyon rendesek, és csak jót tapasztaltak páromék a tűzoltókkal is. mindezt csak azokról a helyekről tudom, ahol a páromék voltak, de gyanítom, máshol is hasonló a szitu

2010. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. jún. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!