Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel? (A kérdése...

Egyetértetek ezzel? (A kérdésem rövid és akkor mi van? )

Figyelt kérdés
"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik." Muhammad Ali
2011. okt. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, el lehet fogadni ezt így, ahogy le van írva!


Volt, hogy egy adott feladatra én is azt mondtam, lehetetlen!

Erre jött valaki és megcsinálta (úgy látszik neki nem szóltak arról, hogy lehetetlen). Azóta nem mondom, hogy nem lehet megoldani csak, hogy még nem jöttem rá a megoldásra!

2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ali akkor eléggé fel lehetett pörögve amikor ez mondta:)


Ha így teszed fel a kérdést akkor tuti olyan válaszok jönnek, hogy nem értenek vele egyet, mert az emberek nem egyetérteni szeretnek. Ha az kérdezted volna: Ti sem értetek ezzel egyet? , akkor biztosan mindenki egyetértene Alival.

2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé közismert idézet, de azért leírom:


"Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam."


Életfilozófiának sem rossz. :)

2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!