Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha ez az oldal nem lenne...

Ha ez az oldal nem lenne senki se tudná megoldani a szerelmi és szexuális "problémáját"? Sok kérdésből nekem az jön le sokan csak kedvtelésből kérdeznek. És a kérdés egyre-több és több.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
ez csak egy lehetőség...természetesen mindenki meglenne az oldal nélkül is és jobb esetben megoldaná a problémáit...de nem jobb e az, hogyha megoszthatják egymással a tapasztalataikat az emberek? és mondjuk a kérdező nem a saját kárán okul valamiből, nem kell vétenie egy hibát, mert valaki segít neki, figyelmezteti, és elmondja, hogyan járt... persze van aki poénból kérdezget, de ki lehet szűrni, és egy kis móka mindenhová kell :)
2010. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, előző, hogy ezen az oldalon szerintem több a marhaság...
2010. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
én úgy vettem észre, h 3féle kérdés/kérdező van... aki marhaságot kérdez, de komolyan kérdezi, mert annyira buta...az ilyet nem lecsszni kell, hanem felvilágosítani, vannak a normális kérdések, amik tényleg problémát okoznak valakinek, és a harmadik kategória a színtiszta marhaság...és szerintem nagyjából egyforma arányban vannak ezek
2010. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy a szexuális kérdések nagy része kamu.

Ami hagyján is lenne, de meglehetősen sokszor jön ki új kérdés, vagyis ez a leggyorsabban frissülő kategória.

Nehéz ott olyan kérdést találni, amire érdemleges választ lehetne adni. Ha meg beírok valamit poénból (hülye kérdés hülye válasz alapon), akkor meg rögtön lepontoznak.

2010. jún. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldal egyébként pont azért van, hogy kérdezzenek az emberek, hogy milyen motivációval, kedvtelésből, vagy unalomból, vagy mert tényleg szüksége van a segítő tanácsra, teljesen mindegy szerintem. Ez az oldal célja.
2010. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!