Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a TheVR-ral?

Mi történt a TheVR-ral?

Figyelt kérdés
2018.02.17.-én töltötték fel az utolsó Jani VS Pisti videót.Elméletileg hétfőn és pénteken teszik fel az új videókat.Már szerda van!Mi történ velük!?

#videó #YouTube #JanivsPisti
2018. febr. 21. 10:14
 1/5 anonim válasza:
Hétvégente általában nem szokott videó lenni, de egyébként minden hétköznap reggel fél9től van Happy hour :)
2018. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi szinten a Twitchre dolgoznak nem a YT-ra.
2018. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy "átköltöztek" a twichre.A happy hourt pedig nem tudom nézni, mert nyolc órakor kezdődik a munkaidőm.A twitches téma nem érdekel, a Jani vs Pistit is csak azért nézem, mert mindig összesírva nevetek rajta :D
2018. febr. 21. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos nem, utolsó.


Gondolom nem értek rá feltölteni a videót. Vagy pedig elkezdik majd szépen abbahagyni ott is a videók feltöltögetését (egyszer ez nem, máskor az nem...), ahogy azt annak idején tették a Twitch elkezdésekor. Ugye milyen szépen pofán lett köpve a rajongótábor, aki felnevelte őket, ugye...

2018. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Sziasztok srácok! Bizony, a héten nem volt videó. Nagyon sajnáljuk, de bármennyire is furcsa nem unatkoztunk. Egy űűűűber b*szó montage-on dolgozunk, ami ha minden jól megy a jövőhét közepére el is készül!


Hétfőn minden visszaáll a normális kerékvágásba! Couch Gaming is ON!


Köszi a türelmet és legyen szép hétvégétek!


Bocsi srácok!


#WeAreTheVR #Sorry"


;)

2018. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!