Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten angol nyelvű könyvtár?

Budapesten angol nyelvű könyvtár?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan könyvtárat, ahol tudok kivenni angol nyelvű könyveket. Igazság szerint nem klasszikusokat keresek, hanem olyan, többnyire regényeket (pl. young adult, sci-fi, krimi) amiket nem fordítanak le magyarra. A FSzEK-ba be vagyok iratkozva, de ott nem igazán találom meg, amit keresek... Van ötletetek?

2018. márc. 4. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az Országos Idegennyelvű Könyvtárban (v. kerület, Molnár utca), ott egészen biztosan találsz kedvedre való könyveket.
2018. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, arról már hallottam, de a katalógusba sok könyvet nem találtam meg... de ha mást nem találok, valószínűleg az lesz
2018. márc. 4. 18:58
 3/4 chtt ***** válasza:
100%
Ha a British Councilnak megvan még a könyvtára (nagyon régen jártam ott), ott meg lehetne nézni, van-e kedvedre való.
2018. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, utana nezek
2018. márc. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!