Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz a migránsh...

Tényleg olyan rossz a migránshelyzet más országokban?

Figyelt kérdés
főleg azokat a külföldön élő magyarokat kérdezem akik ezekben az országokban élnek
2018. márc. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Angliában igen. Én egy angliai kisvárosban élek, és itt is egyre többen vannak. Bár ha úgy vesszük akkor én is migráns vagyok, de én legalább alkalmazkodom, elfogadom az angol törvényeket, dolgozom, adózom stb. Vannak olyan migránsok akik kihasználják a segélyeket, és ha ne adj isten valaki rájuk szól a viselkedése miatt (és ez bizony már csak akkor van ha tényleg durván viselkednek) akkor rögtön ordenáré stílusban rasszistát kiabálnak.

Londonban még durvább..

2018. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Erdélyben az orvosi egyetemet lepték el a Muhhamed Alik. Tavaly egy évfolyamon 8 darab Mohamed vagy Muhamed volt. Egyéb arab nevek is előfordultak. Nagyon drága az angol nyelvű oktatás itt, apukának valószínű sok tevéje van.
2018. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Elég, ha az itthonit megnézed az ősmigránsokkal. Arról nem hallottál?
2018. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A munkahelyemen londonban nem hallani angol szavat. Igaz legális migránsokról van most szó, de ugye hamarosan a Szíriaiak is annak fognak számítani. Olyan helyen élek (hounslow) hogy a fehér ember ritka nagyon, az is lengyel vagy román.

Engem mondjuk nem zavar csak felelek a kérdésre.

2018. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ausztria borzasztó,legalábbis Bécs.
2018. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Németországból jöttem haza 9 év után, ott végeztem el az egyetemet, ott képzeltem el a jövőmet, a németen kívl franciául és horvátul beszélek felsőfokon. Nekem a migránshelyzetből lett elegem. Én a német emberek és a német mentalitás miatt mentem ki, ott akartam dolgozni, német diplomával erre minden lehetőségem megvolt. De nem bírtam elviselni, hogy a helyzúgy megváltozott, hogy nekem, mint perpillanat egyedülálló nőnek - aki nem mellesleg filigrán kis 162cm alkat - újabban félni kelljen. Mert betámadtak engem is. Lakáshoz jutni nehéz. Az államtól kapnak pénzt a tulajdonosok, ha migránsoknak adják ki a lakást. Mi, a kinevelt értelmiség ott feleslegesek vagyunk, keletiek is, egyedül is, hát oldjuk neg ahogy tudjuk. Soha nem voltam jobboldali, nem szimpatizáltam a konzervatívokkal. Jól voltam kint a mérsékelt multikultúrában, a meleg és hetero barátaimmal.

Ma már kint a melegeknek is van okuk félelemre, épphogy elkezdődött a szabadabb élet nekik, felvállalhatták, amik ők, és most ismét nem. Hidd el kérlek, nem kampányolok itt, nekem ez a migránshelyzet nagy törést okozott az életemben, nem hittem volna, hogy nyolcosztályt se végzett analfabéta ellenséges intoleráns barmok,és a német állam árulása miatt leszek arra kényszerítve, hogy visszatelepüljek.

2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!