Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted ez reális jövő lehet?

Szerinted ez reális jövő lehet?

2010. jún. 10. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat.Minél fejlettebb a technika az emberiség annál butább lesz.
2010. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mivel ők azért jöttek ide, mert a háború elől menekültek, és azért, hogy mások eltartsák őket. Fegyverekre sincs pénzük, és ilyen méretű offenzívához szükség van rá. Nálunk a cigánykérdésre találhatnánk megoldást, ha akarnánk, de nem tesszük. :(
2010. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennek köze sincs a technológiához , inkább az eltérő kultúrákhoz.
2010. jún. 10. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Gondolj bele.....ezelőtt 30 évvel milyen volt a világ????Hát nem ilyen!És szerinted mi lesz 2030ban?? Hát én el sem merem képzelni...
2010. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

1) Az itt élő muzulmánoknak a nagy része vendégmunkás, akik itt dolgoznak, aztán hazaviszik a pénzt.

2) Még ha többségbe kerülnek is itt, itt sohasem lesz olyan rendszer, mint Irakban, vagy akár Szaúd-Arábiában. Max. olyasmi, mint Törökországban. De azt sem tartom valószínűnek.

2010. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. nak igaza van
2010. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz.

Nálunk kevés iszlám él, és tisztességesek is, de ez nincs így pl. hollandiában.

[link]

Ajánlom az antidogma .hu-t

2010. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas világ lesz 2030-ban. MOst is az van már, de ez csak egyre rosszabb lesz. Ezért nem vállalok gyereket.
2010. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a baj hogy engedtük hogy betelepüljenek Európába, és lassan nem csak a saját országukat csinálják ki hanem Európát is a mecsetekkel meg az elvont vallásukkal. Ha már hallok egy arabot vagy egy arab zenét nem tudok elaludni, várom hogy mikor robbantja fel az utcámat.
2010. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Manapság egyre többen keresik a szeretet útját - és szerintem sokan meg is fogják találni. Halál komolyan, és nem valami vallási fanatikus vagyok :)
2010. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!