Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen téma van ma Magyarorszá...

Milyen téma van ma Magyarországon, amiről megnéznél egy dokumentumfilmet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Arról néznék, hogy miért nem a nép szavazza meg a politikusok fizetését!
2018. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
[link] megéri megnézni
2018. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok minden. Főleg azok a 20. századi történelmi, politikai események, amelyekről nekem életkorom miatt nincsenek személyes élményeim.

Pl. a hétvégén láttam a tv-ben az "Anyám és más futóbolondok a családból" c. filmet. Nekem nagyon tetszett, és érdekes volt számomra.

2018. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk a közpénzek hovatételéről szívesen megnéznék egy dokut, de csak úgy, ha a film készítője ezután nem kerülne anyagi csődbe/börtönbe, ami jelen helyzetben kivitelezhetetlen.
2018. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azokról a dolgokról néznék szívesen dokumentumfilmet, amiket a magyarországi kutatóközpontokban kutatnak. A tudományos csoportok szervezéséről és hétköznapjairól, és arról, miket fedeztek fel eddig. Szerintem ez segíthetne egy-két gyereket tudományos pálya felé orientálódni, bár a jelenlegi felsőbb hatalmak csak a magolást támogatják.
2018. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Furcsa utcanevek, réről itt maradt utcatáblák, városi térképek...
2018. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az MLM sikeressége Mo.-n;

Milyen sikerek vannak szociális területen Mo.-n?

2018. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A politikai agymosás hatásai címszóval. Sajnos ezt a filmet nagyjából tíz-tizenöt évvel ezelőtt kellett volna elkezdeni forgatni, megmutatná, hogy változott az emberek látásmódja a média politikai befolyásoltságának arányában.
2018. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a magyar nép eredete, az elég megosztó téma manapság, és csak elfogult tartalmakat lehet találni, nincs egy objektív doku, de még írás sem nagyon, ami mindkét teóriát megvizsgálja.

Másik ami kicsit kapcsolódik is, az a magyar nyelv eredete, sajátosságai, hiszen igen kulonc európában.

Amúgy ha valaki tud ilyen filmeket, az kuldhetne címeket vagy linkeket :)

2018. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!