Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Történelem órán néztünk egy...

4RMiki4 kérdése:

Történelem órán néztünk egy dokumentumfilmet Otto von Bismarck életéről. Nagyon érdekes volt, kerestem neten, youtubon, nem találtam. Érdekelene a téma. Linket valaki?

Figyelt kérdés
A videoban az volt benne, hogy fiatalkorában mennyire szabadon élt, majd, hogy később megkomolyodott, főleg felesége hatására, stb... De ha valaki másfajta dokumentumfilmet tudna az életéről linkelni, az is jó lenne!

2013. aug. 24. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a nevére, rengeteg portál jön föl, amiben mazsolázhatsz. Ne mással kerestess, ha érdekel valami, fektesd bele a megfelelő munkát.
2013. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kerestem, nem is egyszer... Lehet, hogy nincs is fenn a neten a dokumentumfilm. Nem tudom. Nem akarom mással kerestetni, de történészek is használják az internetet, s talán ők tudnának segíteni, vagy esetleg valami oldalat tudnak....
2013. aug. 25. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább könyvekre specializálódj, azokból bővebb a választék. Nem vagyok biztos benne, de a Henry Kissinger féle Diplomácia c. könyvben, írnak Bismarckról is.
2013. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!