Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tettetek valamilyen genyóságot...

Tettetek valamilyen genyóságot egyebet bosszúból vagy csak úgy másoknak? Esetleg kitoltál titokban mással aki pont neked mondta el miközben magadban megszakadtál a nevetéstől?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 16:32
 1/9 anonim válasza:
43%
Nem vagyok ennyire szánalmas. Nem is értem, hogy lehet valakiből ekkora barom.
2018. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ja, kb 15 évesen amikor még buta kislány voltam. Ha találkozhatnék az akkori önmagammal adnék magamnak egy pofont.
2018. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de velem csinálták ezt, marha jó érzés volt, kb. már emberkerülő vagyok.
2018. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy jó példa erre az u.n. trollok. Ezek azok az emberek, akik csak szemétkedésből akarattal rosszat és irrevaláns dolgokat írnak/terjesztenek témákban. Akkor érzik jól magukat amikor durva hazugságokat írnak másokról, terelnek amikor ezeket tényekkel cáfolják. Mostanában a média tele van ezekkel. De lapozzunk.
2018. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem nagy cucc volt. priviben megírom, ha érdekel.
2018. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bár nem is vagyok zsidó
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Lefektettem egy csajt, aztán megírtam a pasijának hogy megdugtam.
2018. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
PM-ekre válaszolva, nem kell racionalitást keresni az egészben. A csaj megpróbált szex után úgy tenni mint aki soha nem is akarta az egészet és ő nem is olyan, ezzel felkhúrta az agyam és megírtam a pasinak. Nem volt válasz, együtt is maradtak, csaj kiakadt, rá pár hónapra újra flörtöltünk és dugtunk. Ha valaki félrekúr, az legalább vállalja fel és ne próbáljon meg úgy tenni mint aki egy ártatlan, félrevezetett kislány akit bűnbe vitt a gonosz hímféreg.
2018. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-assal egyetertve. Sajat esetem.

En rendesen kiakadtam, amikor rajottem hulyere vett egy fazon, akibe nagyon szerelmes voltam. Kiderult van neki parhuzamosan 3 szeretoje, en kis naiv liba meg azt hittem miattam majd o is felrugja a hazassagat (mint en is). Amikor kiderult a sok hig urulek, ami korbevette szepen kitalaltam a felesegnek. Persze elsore nem hitt nekem. Erre elkuldtem neki minden bizonyitekot a nagy "szerelmes" levelezeseket, azt h a sajat feleseget es egyebeket hogyan szolt le a hata mogott. A fazon megerdemelte, a felesege nem es en sem es a tobbi szeretoje sem.

Azota az egyik szeretojevel el, de mar azt is megcsalja, amikor teheti.

Igen hasonloan gondolom a 8-ashoz, aki felreke.el, az vallalja is fel.

2018. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!