Lennének ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom akik nyitottak és rengeteget tanultak, hogy legyenek valamik. A kérdés 4 kérdés egyben.

Az első: Ti mennyit hasznosítotok a gyakorlati életben a megtanultakból?

Itt azokra gondolok, amik segítettek a társasági élet, a gazdaság, a fejlődés pozitív irányba billentésében, a ti életeteket és a környezetetekét javították.

A második: Szerintetek mi az amit tanulnotok kellett volna még a sikeres élet és sikeres ország érdekében?

Biztos van valami amiről úgy gondoljátok, hogy az embereknek tudniuk kéne és működne minden, virágzana az ország.

A harmadik: Milyen motivációt adnátok a következő generációknak, hogy merjenek érdeklődni és tanulni?

A negyedik: Hogyan alakítanátok át az oktatást és a médiát, hogy ez az ország sikeres legyen?


(Szeretnék minden válaszolót politikamentes vitára kérni)



2018. márc. 25. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első két kérdésre ugyanaz a válaszom: teljesen mindegy. Józan észt, racionális gondolkodást egyetlen intézményben sem tanítanak, és nem is osztanak választási ajándékként. Sajnos nem tudok politikamentesen válaszolni, mert az ország jelen állapota, az, hogy egy korrupt, tolvaj, hazug, gyűlöletkeltő rendszer nyolc éve töretlenül hatalmon van és lesz is még legalább ennyi ideig, ha nem történik valami csoda, azt mutatja, hogy ebben az országban a józan észnek, józan ítélőképességnek még a csíráját is kiirtották.


A harmadikra annyit mondanék: gondolkodjon! Bármit lát, bármit hall, ne higyje el addig, amíg több egymástól föggetlen forrás nem állította ugyanazt. Kezdettől fogva gondolkodásra, több szemszögből való mérlegelésre nevelném őket, így szert tennének egy olyan széles látókörre, ami motiválja őket, hogy még többet ismerjenek meg a világból.


A negyedikre: visszahoznám azt az oktatást, amiben én érettségiztem, amikor a tanár tanított, és nem csak az órai anyagot adta le lóhalálában, hanem az életre is tanította az osztályt. Nem volt ez olyan rég, alig nyolc éve végeztem, mielőtt a jelenlegi oktatási rendszernek gúnyolt néphülyítési, pártkatona-nevelési rendszer életbe lépett volna.


Sajnálom, hogy nem tudtam politikától függetlenül válaszolni, de ezek olyan kérdések, amikre válaszolva az ország jelenlegi helyzetében ez számomra lehetetlen.

2018. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!