Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés kérdések lennének...

Fegyencedzés kérdések lennének. Otthon kezdem el, de sajnos a húzódzkodást egyenlőre nem tudom megoldani, mert nincs rá alkalmas hely. Ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagy baj,ha nem tudom elkezdeni a többi gyakorlattal egyszerre? meg láttam ilyen rudakat,amiket ajtókeret közé lehet felszerelni,azt fellehet simán tenni úgy,hogy nem szerelem be,hanem minden edzés után letudom venni? mert szerintem ezt a részét a szüleim nem díjaznák

2016. febr. 27. 18:41
1 2
 1/12 Sowilo ***** válasza:

Hagyd a francba a fegyencedzést, csinálj heti 3-4 alkalommal annyi húzódzkodást és tolódzkodást amennyit csak tudsz, ettől fogsz fejlődni, nem a fegyenc hülyéskedéstől. Ha meg már megy 20-20 ismétlés, aggass magadra hátizsákot, és nehezítsd téglákkal.


Ha viszont ennyi kreativitásod sincs, hogy megoldd a húzódzkodást, inkább el se kezdd. Inkább zenélj vagy rajzolj vagy keress más hobbit.

2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azzal viszont nem vagy tisztában,hogy az egész tested érdemes csak edzeni,nem csak a felsőtestet,mert hosszútávon értelmetlen ;) és amúgy meg azért akarok húzódzkodórudat venni,hogy megtudjam oldani -.-"
2016. febr. 27. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Jatszoteren a maszokan tudsz huzozkodni.
2016. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem igazán szeretném közönség előtt,meg ahol lakok falu,ott mászóka nem igen van,csak 1 csúszda meg egy hinta és azok se vas kerettel hanem fa és téglalap,nem érném át,konditerem megint csak kilőve

17 éves lány vagyok,nem igen mennék olyan helyre,ahol pasik vannak,nem hiányzik,hogy megbámuljanak

2016. febr. 27. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, simán fellehet tenni, nem kell szerelni, elég, ha jól beszorítod az ajtókeret közé. Le is tudod venni, de, ha nem veszed le, akkor sem történik semmi probléma, mert nem fog senkinek akadékoskodni. Megérné neked erre beruháznod 4500 Ft Nekem pontosan ilyen húzódzkodóm van.
2016. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,és milyen márkájú? :)
2016. febr. 27. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:

SPARTAN. Ez a forgalmazó.

Sport Állítható 65 cm-től 1 m-ig.

Terhelhetőség max 100 kg

Nézd meg, hogy hány centi az ajtókeret nálad. Az enyém 75 cm. Tökéletesen fellehetett szorítani.

Megrendelhető a Shop Builder Webáruháztól.

2016. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lábra zsámolyra ugrás, sprint, egylábas guggolás
2016. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. febr. 27. 22:34
 10/12 Sowilo ***** válasza:

# 2

Te meg azzal nem vagy tisztában, hogy súlyok nélkül csak felsőtestre tudsz edzeni. :D Csak az idődet és energiádat pazarlod testsúlyos lábedzéssel, nem lesz semmi eredménye.

2016. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!