Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Határon túli magyaroknak hol...

Határon túli magyaroknak hol van a hazájuk?

Figyelt kérdés
Magyarország a hazájuk vagy Szlovákia, Románia, Szerbia, Ukrajna stb...?

2018. márc. 30. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Magyarország a hazájuk, de az otthonuk máshol van.
2018. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Vajdasági vagyok, Vajdaság a hazám. Magyarországon csak pár alkalommal voltam. Attól még magyar az anyanyelvem,magyar szokásokat ápolom,de más közegben nőttünk fel,olyan mintha más nép lennék. Főleg mikor a pestiek megkérdezik hogy ha szerbiai vagyok honnan tudok ilyen szépen magyarul?! Az ilyen hely nekem nem hazám. Esetleg az őseimé.
2018. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Én egyik országot sem érzem hazámnak. Sem harmadikat. Magyarországon élek már, de ez csak egy lakcím. Bármikor meg tudom változtatni. Ez van.
2018. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Én mindenhol ahol eddig voltam imádtam s szerettem lenni.

Mindenhol otthon értem magam :)


Hazaszeretetet nem igazán él bennem.

Amikor kockultam az is dúrva volt, hogy mennyire sokan utálják a magyarokat, főleg negatív, rossz indulatú mentalitás és viselkedés miatt. Ezt én is tapasztaltam magyarok közt. :(

Idővel letagadtam, hogy magyar vagyok...nem tudtam volna előre haladni sem a játékokban(ami csapatra épült) sem a valóságban.


25

2018. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.👍
2018. aug. 4. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!