Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Indiában élő magyaroknak van...

Indiában élő magyaroknak van facebook csoportjuk vagy fórumuk egymással való információcsere céljából? Ismertek blogot amit Indiában élő magyar személy vagy család ír?

Figyelt kérdés
Érdekelne India, ott élő magyarok szemszögéből.

2018. febr. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt az egyet én is megtaláltam. De sajnos ez inkább, Magyarországon, magyarul indiaiakról megjelent cikkek gyűjteménye, nem egy élő közösség, ezért indítottam a kérdést mert olyat szeretnék találni.
2018. febr. 23. 06:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet! Keress ismerőst az ORION-ban, és akkor megtudhatod, hogy milyen igazából az indiai elsősorban a szikh. (Az egykor patinás magyar, már 20 éve szingapúri tulajdonban lévő cég vezetése ugyanis indiai, többségében turbános szikh.) Örök életre elmegy a kedved Indiától!!!
2018. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!