Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek kettős állampol...

Hogyan lehetek kettős állampolgár magyar -török? pontosan arra vagyok kíváncsi hogyan lehet megszerezni a török állampolgárságot? ( magyar vagyok)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 16:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem max akkor ha kint elsz bizonyos ideig. Vagy ha a paroddal osszehazasodtok,de az bonyolult. Nalunk eleg idoigenyes volt es rohangalos.
2018. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elveszel egy török nőt/elvesz egy török férfi
2018. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Miért akarsz egy diktátor vezette ország állampolgára lenni?
2018. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Harmas! Semmi ilyenrol nincs szo. A torokoket nem kene osszekeverni a migransokkal.

A kerdezo nyilvan latott egy torok sorozatot es emiatt mar itt kepzeli leelni az eletet. A legtobb torok ferfi a sajat kulturajaban a sajat orszagaban keres maganak feleseget. Egy csomo magyarok szamara furcsa szokasok vannak,ami valoszinuleg egy "szabad es fuggetlen magyar nonek" erdekes vagy/es egyben ijeszto lehet,de vannak varosok,foleg nagyobb varosok ahol mar egesz lazan kezelik a dolgokat. Nem olyan mint egy torok sorozat. :D

2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 de hát nem tehet róla, hogy magyarnak született 😂
2018. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 ev legalis tartozkodas es folyekony torok nyelvtudas utan kerelmezheted. Vagy 3 ev hazassag utan.
2018. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De jo hogy itt mindenki mident tud rolam 😂😂 egyenlore beszelek torokul es felig az is vagyok.

es maganugy hogy miert akarom felvenni..

nektek annyi a dlgotok hogy valaszoltok nem pedig felteteleztek rolam a maganeletemel kapcsolatban.

szanalom.

es a hazassagot kizarom mert nem ez altal akarok torok alampolgar lenni..

2018. ápr. 9. 09:22
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Tanulj meg kamiont vezetni, vagy repülőt és mélyedj el a robbanóanyagok kémiájában.

Aztán naponta ötször fejeld le a falat Mekka felé és már zsebedben is van a papír.

2018. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso, valahol nagyon eltevedt :D.
2018. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de szerintem az logikus lenne, hogyha már eleve félig török vagy akkor csak simán kérned kell az állampolgarságot, bemutatsz pár papírt hogy apud/anyud török és meg is kapod.
2018. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!