Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan póker oldalt ahol...

Sünike2001 kérdése:

Van olyan póker oldalt ahol nem kérnek személyes iratokat pénz kivételkor?

Figyelt kérdés
Van olyan póker oldalt ahol nem kérnek személyes iratokat pénz kivételkor?

2018. ápr. 10. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat persze.... :D
2018. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyne!

Kiküldik neked futárral a Keletibe, és ott a kezedbe nyomja!

2018. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, de a nyereményedet majd én veszem ki, bocsi. Elvégre nem kell mjd igazolnom, hogy én te vagyok ;)
2018. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem értitek vagy csak torlkodni jöttetek? attol meg regisztráció van! Nem tudja kivenni bárki a pénzt. Mert ahol egyszer megkell adni a személyigazolványt meg papirokat ott is akkor ugyan ez ál fent! nekem az a lényeg hogy van e olyan oldal ahol nem kérik el a személyit meg ilyen papirokat!
2018. ápr. 11. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan mindenhol kerni fogjak, penzt anonim modon a budos eletben nem fogsz ezekbol az oldalakbol kivenni. Tudod, ilyen penzmosas elleni torvenyek, ilyesmik. Es nyilvan azt is pontosan tudod, hogy 18 eves kor alatt nem is regisztralhatsz.
2018. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értjük mi a kérdésed, csak annyira naiv butaság, már bocsánat...


Ha pénzügyeket akarsz intézni a neten, ahhoz természetesen mindig szükség lesz a személyes adataidra.

2018. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!