Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van budapesten olyan segítő...

Van budapesten olyan segítő csoport, ami depressziós fiatal felnőttekből áll, kicsit olyasmi, mint az anonim alkoholisták csoportja? Lehetőleg nem netes felület, bár az is jöhet, de első sorban olyanra gondolok, ami személyes jellegű.

Figyelt kérdés

#betegség #csoport #depresszió #közösség #segítség összejövetel
2018. ápr. 2. 21:00
 1/5 anonim válasza:
0%
nem ismerek ilyet. bocsi.
2018. ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

google:


depresszio csoport budapest


első találat:


[link]


"DEPRESSZIÓS ÖNSEGÍTŐ CSOPORT


Több mint 10 éve működő, Nap utcai szervezésű, klubszerűen működő csoport. Bármilyen eredetű és megjelenési formájú, akár időnkénti, akár tartós depressziós állapotokkal küzdő, vagy pesszimista, negatív élménymóddal jellemezhető személy meleg, elfogadó, támogató közösségre talál a csoportban; mintát és megerősítést kap problémái kezeléséhez, önbizalma, önértékelése és vagy adott esetben önállósága felépítéséhez."

2018. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt a csoportot már ismertem, a google-t én is jól tudom használni, de ezt kerülni szeretném.
2018. ápr. 4. 14:23
 4/5 anonim válasza:
Akkor érdemes lenne a kerületedhez tartozó kórházban érdeklődni ilyen csoportokról. Többet tudnának segíteni, mi csak az internetet tudjuk a legtöbb esetben segítségül hívni. Mivel a kérdés már 2 napos, nem hinném hogy jönne hasznosabb információ. Érdemes paptól/lelkésztől is kérdezni, mert sok ilyen csoport használja az egyház "nem templom" épületeit, termeit az összejövetelekhez.
2018. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó tippet:) Azert írtam ide ki, hátha van valami bennfentes, aki jobban informált és benne is van mondjuk eg ilyesmiben.
2018. ápr. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!