Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai emberek, , szolga...

Az ázsiai emberek, , szolga beállítottságúak"?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nincs rasszista indíttatás a kérdésben. Az szerintem köztudott,hogy önfegyelemben és szorgalomban az ázsiaiak bármilyen más népcsoportot messze felülmúlnak. A felsőbb vezetők parancsait sokkal előre valóbbnak tartják mint a saját életüket. Lásd például az észak-koreai diktatúrát. Ha európai emberekre akarna rátukmálni ilyen diktatúrát valami vezér,akkor már rég élve megnyúzták volna. A koreaiak viszont kitartóan tűrik a sertés ámokfutását.

Vagy példának mondhatnám a japánokat. Annyit melóznak,hogy a saját életük teljesen másodrangú. Nem véletlen,hogy öngyilkosságok számában a rekorderek közé tartoznak és tele vannak szexuális perverziókkal(pl:robotszex vagy polip fétis).


Nektek mi erről a véleményetek ? Ha hülyeségeket mondtam volna,akkor javítsatok ki légyszi :)



2018. ápr. 17. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hülyeségeket mondtál, de mennyivel jobb egy javitott hülyeség?
2018. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Hogy valaki fegyelmezett, és egészséges kötelességtudattal rendelkezik, attól még nem lesz szolga...
2018. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon elkötelezettek a vezetőik iránt.
2018. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, dehogy. 1:)) "Lásd például"? Észak-Korea bajban van, nagyon.
2018. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Azok hát. Bár nem mindennel értek egyet amit mondtál. "Ha európai emberekre akarna rátukmálni ilyen diktatúrát valami vezér,akkor már rég élve megnyúzták volna." - Mert itthon mi van jelenleg? És nem hogy nem nyúzzák meg a kedves vezetőt, de tapsolnak neki, éljenzik. Szóval ez nem csak az ázsiaiak sajátja, bár tény hogy náluk fordul elő leginkább. De amúgy például környezetszennyezésben, környezetpusztításban legalább ennyire az élen járnak.
2018. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Az utolsó előtti sorodat meg nem is tudom hova tenni, fogalmam sincs azt a párhuzamot hogyan és miből vezetted le, szerintem a szexuális aberrációkat és fétiseket pont azok találják ki akinek túl sok szabadidejük van, nem hinném hogy a napi 18 órát melózó ázsiai fog robotszexet meg polipszexet gyakorolni amikor még az asszonyra sincs otthon ideje.
2018. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez csak a távol-keleti, tengerparti, rettentő nagy népsűrűségben tömörülő (vagyis erősen kötött társadalmi rendszerbe kényszerülő) népek jellemzője. A többi mongoloid nép abszolút nem ilyen. Pont a mongolok tudtak gátat szabni a világuralomra törő ábrahámi vallásnak, mivel az ő életformájukhoz elképzelhetetlen volt ez a nyald az Úr és a földesurad seggét típusú vallás, az okvetlenkedő derviseknek és imámoknak eltörték a gerincét, aztán megfőzték őket vacsorának. A mongolok nélkül ma Kína meg a többi minden további nélkül iszlám állam lenne. Rájuk tökéletesen illik ez az egész, legfeljebb Al-Dzsong Un-nak hívnák a főmuftit, és más lenne a frizurája. Vagy menjél el szovjet Közép-Ázsiába, ott sincs ez a japán félénkkedés, a bazárban egy félreértett szó, aztán kinyílik a bicska, és tömegverekedés van.


Szerintem ez nem embertípus, inkább népsűrűség kérdése. Európa kb. félúton van a dologban, Amerika aztán tényleg az ilyen "kihanemén" emberek világa. Pláne a vadnyugati történetek idejében. Európához képest Amerika népsűrűsége gyakorlatilag nulla, azért lehetett kötetlenebb a társadalom. Csinálhat mindenki, amit akar, a következő farm három km-re van. Japánban, ha vki éjjel tapsol egyet, 118 szomszédja felébred rá. Ilyen társadalmakban a kihanemén emberek nem voltak tolerálhatók, rég kiszelektálódtak onnét (kivégezték őket), csak a birka típusok tudnak megmaradni.


Amerikában hogy magyaráznád el, hogy te, ember, neked nem lehet kocsid! Egy amerikai milliós város lazán szétterül 100 km-en. Európa történelmi városaiban, pláne Távol-Keleten 100 emberre jut egy parkolóhelynyi közterület. Logikailag megfordítva a dolgot: ha ilyen helyen nem birkaemberek élnének, hanem nagy szabadságigényűek, akkor két perc alatt lelövöldöznék egymást, és le lehetne oltani a villanyt.

2018. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os: Szerintem pont azért vannak ilyen beteg abberációik mert nincs idejük egymásra se a pároknak.


7-es: Teljesen egyet tudok veled érteni,bár azt erősen kétlen,hogy Kína iszlamizálodott volna a mongolok nélkül,de ez már off.

Teljesen egyértelmű,hogy ennek a ,,csicska-életszemléletnek" társadalmi okai vannak és nem genetikai. Az általad mondotton kívül még a rizstermesztő gazdálkodás is hozzá járulhat ehhez. Ugyanis a rizs termelése nagyon munkaigényes és komoly koordináció is kell a munkálatokhoz(hierarchia ugyebár). Tehát az effajta mentalitás gyökerei egészen az alig ismert régi időkig is visszavezethetőek. A nagy népsűrűség csak fokozza ezt. A kommunizmusról vagy épp a vadkapitalizmusról(országtól függően) nem is beszélve.

2018. ápr. 17. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű,hogy NINCS "csicska-életszemléletről" szó!!! #1-ben már szóltak, hogy hülyeségről beszélsz miért nem figyelsz.
2018. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Indiaiakkal dolgozom, szeretnek lustalkodni meg ilyenek, de a fonoktol úgy félnek, mint a tűztől. Egyből vigyázva vágják magukat amikor meglátják, pedig az ember amúgy tök laza.
2018. ápr. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!