Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A megadott felhasználónév nem...

A megadott felhasználónév nem tartozik fiókhoz, miért írja ki ezt az Instagram?

Figyelt kérdés

Semmi probléma nemvolt vele, reggel jelentkezek be, és nem enged be. Elejénte furcsáltam is, hogy kijelentkezget magától az accountból, de mindig vissza jelentkeztem, és ment normálison. A kérdésben látható üzenetet írja ki. Képek:


[link]


[link]


Se telefonon, se gépen nem enged be. Másik accountból még látható az Instagram profilom adatlapja, szóval elvileg nem lett törölve. Próbáltam jelszót váltani, jött is email, sikerült, de ugyan ezt írja!!! Ha valaki tudna megoldást, kérem írja meg.



2018. ápr. 21. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"Másik accountból még látható az Instagram profilom adatlapja, szóval elvileg nem lett törölve"

Ezt az összefüggést nemtudom honnan agyaltad ki.


Szerintem simán hidd el: NINCS ilyen nevű felhasználójuk.

2018. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig viszont van, mivel ma meg már be engedett. Nem is értem, hogy egyszer hibát ír ki, máskor meg be enged, mintha mi se történt volna.
2018. ápr. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!