Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az ember...

Mit lehet tenni, ha az ember végignézi az oszi. Társakat a face-n és totál depis lesz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézegeti őket többet, és próbál a maga életével foglalkozni, nem mások kirakatával.
2018. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

foglalkozom magammal is,de akkor sem.

Ha beledöglök sem fog összejönni az óceáni hajókázás,meg Loszándzselesz.

2018. máj. 5. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a saját életed élni, a saját dolgoddal foglalkozni, és esetleg azt az időt, amit önsajnálatra szánsz, arra fordítani, hogy tegyél azért, hogy jobb legyen.
2018. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Leszállsz a Facebookról és nem törődsz velük. Mást nem igazán lehet tenni. Egyébként volt egy kutatás, ahol pontosan ezt a hatását mutatták ki a Facebooknak.


Gondolj bele abba is, hogy aki Los Angelesbe utazik, az simán elképzelhető, hogy minden fillérjét elverte az útra. Az emberek egyébként is csak a jó pillanataikat szeretik közzétenni, így sokszor elég hamis képet fest a személyről egy közösségi profiloldal. Te is megteheted pl., hogy örömteli képeket készítesz magadról, felrakod Facebookra és akkor mit fognak látni a többiek? Az, hogy te mindig boldog vagy, egy csomó jó dolgot csinálsz, miközben a valóságban ennek a fele sem igaz. Ennek tudatában megkérdezem: Megéri irigykedni és depisnek lenni miattuk?

2018. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigykedős,inkább depresszióra hajlamos.

dolgozok is,tanulok is,nem lopom a napot.

Azt sem mondanám,hogy semmim nincs,csak valahogy örök elégedetlenkedő vagyok.

2018. máj. 5. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni :) Pont az a face lényege, hogy mindenki a legjobb oldalát mutatja, ettől könnyű bedepizni rajta.


Viszont azt senki sem posztolja ki, hogy mennyi baj éri, mennyire maga alatt van, hogy épp kórházban fekszik... stb. (na jó, van ilyen is, de nem jellemző).


Mondanám, amit a többiek, hogy emelkedj felül rajta, de tudom hogy nem lehet.

2018. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: De valamitől csak bedepizel a profilokat nézegetve nem? Gondolom rád jön az érzés, hogy te nem tudsz Amerikába utazni, nem tudsz olyan helyekre elmenni, ahova ők járnak, stb. Na ezt hívják úgy, hogy irigység és nincs benne semmi szégyellni való, más is így van ezzel, csak egy idő után az ember megtanulja ezeket ignorálni, mert rájön, hogy teljesen felesleges foglalkozni vele.
2018. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy,szomorú vagyok,irigy nem.

Az irigy aki gonoszkodik,áskálódik.

2018. máj. 6. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépj, abban van a fejlődés. Vagy tartsd velük a kapcsolatot, mértékkel.
2018. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez valoban nem irigyseg!

Te nem vagy boldog!ennyi itt a gond!es faj,hogy miert nem lehetsz Te is,olyan boldog,mint ok.

En tudom!semmim nem volt!senki voltam de a belso bekem mindennel nagyobb volt!Es en neztem rajuk ugy,hogy szeretnek,ti nem erzitek azt,amit en...

Amiota pedig szuntelen szenvedes az eletem,ami egyre rosszabb,ugy erzek,mint Te,nezni se tudom,faj!toroltem is magam facebookrol.

Viszont,ha azt irod nagyjabol meg van mindened,akkor ejnye ejnye!

En evekig tarto nem mulo szornyu szenvedesek kozepette erzek igy...

Keresd a belso beket!

2018. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!