Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az utánvétes csomagkiszállító...

Az utánvétes csomagkiszállító futároknak nem baj a kiaprózás?

Figyelt kérdés
8225-ftot kell fizetnem majd egy csomagért. ha megtehetem hogy összerakosgatom forintra pontosan, ebből nem kezdenek el problémázni a kiszállítók? ( hogy napjainkban már ők is elvárnák a jattot, vagy eljátsszák hogy nem tudnak visszaadni stb. akár egy kajarendelésnél)
2018. máj. 18. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk már úgy jönnek, hogy csak bankkártyával fizethetek. Kényelmesebb és gyorsabb is.
2018. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Hogy problémáznak-e vagy sem, az az ő bajuk. Ha nem tetszik, menjenek el a pénz nélkül...

Az ilyen szégyenteljes bandát csak úgy lehet megrekcumozni, hogy minden egyes alkalommal felhívjuk a munkahelyét és reklamálunk a késésért, udvariatlan viselkedéséért, csalási próbálkozásáért (eljátssza, hogy nincs visszajárója). Talán maga a vezetőség is megembereli magát és esetenként fejmosásban részesíti ezeket a bunkó, de jólétre vágyó szemeteket.

2018. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DPD kiszállítás után elégedettségi kérdőívet küld csomagszámostul. Ha nem tetszik a sofőr képe, már azért lehet reklamálni. Helyükön is vannak. Minden futárcégnél így kell.
2018. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok fukar de sose adok futárnak plusz pénzt csak akkor ha esetleg nem tud vissza adni.De általában igyekszem előre kiszámolni hogy ne keljen szórakozni a pénzzel úgy mint te.

Az étel futárok azok mások főleg hogy 1-2 ember jön csak így azért adok valamennyi plusz pénzt hátha nem köpködik szét a kaját...:D

2018. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:

Emeleten lakom,

- ha fölhozza, adok borravalót,

- ha nem hajlandó, nem adok,

- ha akkor jön, amikor éppen valami miatt el kellett mennem, megkeres telefonon és megkérem, hogy várjon pár percet, míg odaérek, adok.

Az volt a tapasztalatom, hogy tudtak visszaadni.Ettől függetlenül, manapság, ha van rá lehetőség valamilyen csomagpontra kérem a szállítást ( pick pack, mol, posta ), mert így nem vagyok annyira a futárhoz kötve, és az átvételre is van kb 1 hetem.

2018. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!