Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki élne szívesebben Magyarorsz...

Balasa Bence kérdése:

Ki élne szívesebben Magyarországon ha. Államforma: királyság terület: 328 660 km² zászló: árpádsávos zászló címer: turul címer államvallás: ősmagyar vallás templomok száma: 3 főváros: Budapest lenne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Keresztény vagyok, nekünk szükségünk van a keresztény templomokra. Nem örülnék, ha csak három keresztény templom lenne az országban.
2018. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2


Ez mitől náci, te idióta?

2018. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kettes (idióta) vagyok. Ettől még nem lesz náci, de bármiben fogadnék, hogy a kérdező, vagy valamelyik haverja magyar-román focimeccsek alatt, kárpátiás pólóban, dobálja a rendőröket az utcán. Amúgy a náci szó nem csak a közismert NSDAP tagokra utal, jelenthet olyan nacionalistát is, aki nem tagja az egyébként már nem létező NSDAP-nek.
2018. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor elvesztetted a fogadást mert nem vagyok ilyen őrült
2018. máj. 20. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!