Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma belém kötött egy cigány,...

Ma belém kötött egy cigány, mit kell cselekedni? Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Ma egy barátommal beszélgettem, (szinten cigány) erre oda jött két cigány. Először havert kérdezte, hogy nincs e egy cigije és mondta hogy nincs nála csak egy szál (hazudott). Aztan rám nézett és engem is kérdezett. Mondtam neki hogy igazából, de egyszál még bele fér vagy ilyesmi. Aztan erre ő:

Már én kerek elnézést. Szóval beszéltünk ott, levette a napszemüveget, aztan mondta hogy látom gyúrsz, de így 20 kilósan (meg volt vagy 150cm, én 185) hidd el ilyenre verlek, innentől idáig aztan mutogatta így csapkodott a levegőben én nem szóltam semmit meg ugyanúgy neki voltam tamaszkodva a korlátnak.

Mondta hogy menjek ki vele a nyilvánosba üssek össze vele. Én meg kérdeztem hogy most komolyan egy cigiért? Meg amúgy is ott van a kezedben.

Elméletileg azért kötött belém mert nagy képű vagyok. A végén így kicsit ide is csapott vagyis szerintem a nagy hadonászásba elkapta a szemem melletti bőrt. Nem fájt meg semmi. Arra se rezzentem meg. Beszed közben végig a szemébe néztem persze. Majd vissza vette a szemüveget aztan így feltartotta a kezet ököllel lefelé felém (refelx szerűen felökleltem az övét és elment.

Haverom egyből mondta mikor elmentek hogy na gyere menjünk a cigány telepre hozok én rájuk embert ilyenek. De lebeszéltem rola. :D

Aztan összefuttunk megint velük én meg közöttük mentem el nézet nagyon én is néztem, és elmentem kettőjük között. Nem szólt semmit. Be volt szívva egyébként.

Jól csináltam? Vagy ütni kellett volna?

Igazából egy ütéses ember volt ez, csak tovább gondolva kitudja kiket hozott volna még oda...

Ti mit csináltok ilyenkor?

Direkt raktam ebbe a kategóriába! Testépítők és sportban levő emberek válaszára vagyok kiváncsi.



2018. máj. 24. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha hozzád ér vágj be neki egyet. Ha ketten vannak a nagy szájúnak vágj be. A megyek és szemébe nézek kakaskodás semmire nem jó. Nem keresed a bajt. Ha megtalál ilyen férgek formájában, meg kezeld. Ne félj, egyszer kiütöd utána nem fog hápogni. De mindig azt amelyik a "falkavezér". Általában kicsi, vékony lesz és folyamatosan az fog pofázni.
2018. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Na ismét egy kamu story.
2018. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért a testépítők meg sportolók válaszára vagy kíváncsi? Egy testépítő nem ért az önvédelemhez, ahogy egy sportoló sem (kivéve, ha küzdősportol).


Én inkább a helyedben (pláne ha be vannak szívva láthatóan) elmentem volna a közelükből. Elhiszem, hogy levertél volna egy 150 centis törpét, de ha kapsz a bordáid közé egy pengét, hidd el nem örülnél neki. Az ilyen agyatlan ösztönlények meg tényleg képesek megkéselni egy szál cigiért.


Ha számítasz még ilyen esetekre, akkor vegyél paprikaspray-t. Engedély nélkül hordhatod magaddal utcán, nem okoz sérülést, viszont legylább negyed órára kiüti azt, akit lefújsz vele.

2018. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%
Irtani kéne
2018. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!