Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok barátkozni?

Miért nem tudok barátkozni?

Figyelt kérdés
Elég durva múltam volt, ezért nem érzem magamat elég erősnek ahhoz hogy barátkozzak. Sőt.. már annyi önbizalmam sincs,hogy odamenjek másokhoz ismerkedni. Rengetegszer csaptak át, és hazugságokat mondtak rólam. Csak azért mert féltékenyek voltak rám. (Ők maguk mondták) Ezért már nem bízom meg az emberekben, önbizalmam sincs. Hogy tudnék barátkozni?

2018. máj. 24. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Hasonló nekem is a múltam. Ha gondolod beszélgessünk.
2018. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HGYG11 válasza:
Régen engem is becsaptak és letiltottam mindet, átérzem a helyzeted, ha szeretnél ismerkedni, én szívesen ismerkedek^^
2018. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2018. jún. 1. 11:12
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez, én frnkón megmondom, sok esély volt az élettől, meg a jó környezet ennek ellenére. De én nem vágyok az emberekre. Pont ezért mert tudod milyenek, azért nem kell vágyj barátokra. Te magad lehetsz az első számú és egyetlen igaz barát, saját magadnak. Ne szomorkodj, járj el edzeni, szex, pénz stb... Nem kell mindenkinek mindenről tudnia... Te élményed a te életed...
2018. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!