Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jó, különleges romantik...

Milyen jó, különleges romantikus sztorit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresek nem megszokott romantikus történeteket. Pl.: After, Gyönyörű sorscsapás

2018. jún. 3. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
keserű méz
2018. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami kicsit rendhagyó: Halálos szerelem. Ilyen fordítással két film is létezik, amelyikre én gondolok annak az eredeti címe, hogy: The Necessary Death of Charlie Countryman


A másik egy francia film Audrey Tautou-val, a Szeretni bolondulásig. Afféle romantikus thriller.

2018. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még egy. Igazi Love story még Will Shith-től a Hét élet. Számomra azért is különleges, mert tőle többnyire fantasztikus akciófilmeket szoktunk meg, de itt bebizonyítja más műfajban is a tehetségét. A film nagyon hosszú, és az ember nem is sejti a végkimenetelt, ami a végén megdöbbentő.
2018. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kicsit későn válaszolok, de csak most láttam. Mindenképpen elolvasom majd őket*-*
2019. ápr. 24. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy te könyvre gondoltál. Amiket írtam azok filmek, nem tudom megjelentek-e könyv formában, nem hiszem.
2019. ápr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!