Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek volt már különleges...

Nektek volt már különleges munkátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt házőrzésre, vízicsúszdák vagy élményparkok tesztelésére, szigetőrzésre. Vagy bármilyen olyan munkára ami nektek különleges, jó élmény volt.

2017. jan. 28. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha ügyeletes voltam filmforgatáskor.

Egyik kedvenc élményem volt egy 12 órás munka a Mephisto című filmnél. Képzeld el, 1980-ban a Kossuth téren kora délutáni napsütésben megáll egy busz, és leszáll róla egy rakomány estélyi ruhás dáma meg feketébe öltözött SS-tiszt... :D

2017. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én szeretem a munkám és nagyon különleges nekem, pedig egy àtlagos kezdő villanyszerelő vagyok (19F) és imádok egyik nap egy mèly csepkőbarlangban dolgozni, masnap pedig szinte a felhők fölött dolgozni
2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!