Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » IX. Kerületben merrefelé...

IX. Kerületben merrefelé érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
A munkám miatt muszáj odaköltöznöm, de vidéki vagyok és nem ismerem annyira a kerület hátrányait/előnyeit. Azt tudom, hogy Ráday utca és környéke nagyon szép, elit hely, de ott drágák a lakások és azt most nem tehetem meg, hogy arra vegyek. Olyan részen szeretnék, ami megfizethető, ahol jó közlekedés és biztonságos környék. Segítenétek? Merre ajánlotok?
2010. jún. 16. 14:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem a József Attila lakótelep nagyon jó. Itt a metró: Pöttyös utca és Ecseri út. A Határ úti is közel van. Ha érdekel, nézz utána.
2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is József Attila. Közlekedés szempontjából tényleg kiváló, nekem eddig semmi gondom nem volt itt.
2010. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utánanézek! Hallottam már róla, de azt mondták, arrafelé sok a hajléktalan, prostituált, ez nem tudom, mennyire igaz.
2010. jún. 16. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Az erdőben tényleg sokan vannak.
2010. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Balázs Béla utca,Haller utca,Üllői út,Angyal utca
2010. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Ráday utca nagyon szép, de nagyon drága és éjjel aligha lehet aludni a sétálóutca és teraszainak zajaitól azt nem ajánlanám, de nagyon jó a Ferenc körút, Angyal utca, a Hallerba, Balázs Bélába, József Attila telepre már nem költöznék, szerintem még annyira nincs "kitisztítva" az a környék. Boráros tér környéki utcák is jók, meg a Bakáts utca is, Hőgyes Endre utca...
2010. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: egyszóval, minél közelebb a Dunához, annál jobb (de lehet, kicsit drágább is).
2010. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pl.: az Illatos út-Gubacsi út sarok elég közel van a Dunához, de lehet, hogy nekem mégsem kéne ott lakás...

A József Attila egyébként tényleg nem rossz, kukázó hajléktalanokat lehet látni néha (de hol nem?), prostik max. az Üllői út mentén vannak, de én még velük sem nagyon találkoztam.

2010. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, iazad van, akkor úgy mondom, h a Bakáts tér környéke az jó, de a Rádayba nem mennék a zaj miatt.
2010. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a Haller meg Balázs Béla is jó,csak nem mindegy melyik részen.
2010. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!