Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda amikor egy...

Szerintetek ronda amikor egy lány részeg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de a hétvégén sikerült berúgnom koncerten annyira, hogy kiesett néhány dolog. A barátnőm mondta, hogy belestem a bokorba. Odadott egy pohár sört, hogy fogjam meg erre én leburítottam vele. Nekiestem a kapunak és az kitörött a helyéről én pedig a kavicson feküdtem, a biztonságiőr jött oda és állított fel. Mindenkinek a nyakába ugráltam. Ezekre nem emlékszem.

Szégyelem magam miatta és tudom, hogy nem kellett volna ennyit innom. Máskor nem is szoktam, de most dobott a barátom és teljesen kibuktam. (tudom nem kifogás)


2010. jún. 16. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem szép, de mindenkivel előfordulhat, na. Lépj túl rajta. :)
2010. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ciki


most jobb?

2010. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
51%
Igen, ronda.
2010. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tényleg nem szép.
2010. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kellemes látvány,de bárkivel előferdülhet az ilyen,csak vigyázz hogy legközelebb ne igyál ha nem bírod.
2010. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
a barátnőd nem mondta hogy megerőszakoltalakés észre se vetted?
2010. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megesik az ilyen. Amikor kamasz voltam, és ilyen dolgok történtek, utólag csak röhögtünk rajta.


Amúgy meg a részegségnek is több féle fokozata van. Meg mindenki máshogy reagál egy kicsit. Pl. ismerek olyan lányt, aki ha egy picit be van csípve, kimondottan bájos :D Van, aki meg rohadtul idegesítő, mert vihog össze-vissza, esik kel, nem lehet tőle normálisan szórakozni, stb. Na mondjuk ezt sem fiúban, sem lányban nem nagyon tolerálom. Szóval ha eljön a társasággal valaki, és annyira berúg, hogy vinni kell, meg ordibál, meg összeesik, meg hasonlók, és hát ugye velünk jött, nem lehet otthagyni, de az egész buli körülötte forog attól kezdve, az marha idegesítő. Az ilyet próbáld meg elkerülni.

2010. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondta. De ezeket más is megerősítette.
2010. jún. 16. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Ahha, szóval te voltál az? alig láttam az arcodat a sötétben...:)
2010. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem ronda


Figyelj, nekem egyszer sikerült egy iskola által szervezett előadásra úgy berúgni, hogy az egyik tanárom kellett kikisérjen és hivja a szüleimet, a viselkedésem pedig botrányos volt


És akkor mi ? Nem mondom, hogy büszke vagyok az esetre, de arra igen, hogy nem szégyeltem másnap egy percig sem és nem viselkedtem úgy, mintha a föld alá akarnák süllyedni. Minek is tettem volna ? Egy szabad és bolond világot élünk, mindenki úgy szórakozik időnként, ahogy nem kellene, viszont nem ezek a szokások vagy kihágások határozzák meg az életünket. Megtörtént, túl vagy rajta s kész !


Az, hogy más mit mond, sose érdekeljen. Rengeteg ember van a Földön, most inkább , mint valaha a történelem során, úgyhogy van honnan válogatni. A mostani kollegáid/haverjaid később emlékek maradnak csak és új emberek fogják alkotni az életedet. Úgyhogy ne parázz !


" Viselkedj úgy ahogy akarsz, mert akiknek számit nem bánják és akik bánják azoknak nem számit "

2010. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!