Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lehet, hogy...

Szerintetek lehet, hogy férges vagyok? Mai napom, amikor elmentem WC-re (pisilni, lány vagyok), wc-zés után azt vettem észre, hogy egy barna kis kb.1cm hosszú vmi van a tenyeremen.

Figyelt kérdés
Nem mozgott és semmi ilyesmi, én kettészakítottam kíváncsi voltam, hogy, akkor sem mozdul-e és nem moccant meg. (Normális válaszokat kérnék szépen)
2011. nov. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Te nem használsz papírt?
2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te komolyan a kezedet használod wcpapír helyett?

Amúgy a férgességnek egyéb tünetei is vannak, egy dologból sose lehet biztosra megmondani az igazat, de szerintem lehetséges, hogy féreg volt. Nem kizárt viszont az sem, hogy ez egy emésztés során visszamaradt cellulózrost (ami emészthetetlen). Származhat gyümölcsökből is a rost. Ugyanolyan, mintha egy meggymagot találtam volna a székletben, amit előző este nyeltem le.

De mindenesetre figyelj arra, hogy vannak-e még szokatlan tüneteid (vagy újabb féreg).

2019. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!