Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy én ennyire...

Hogy van az, hogy én ennyire egy lesz@rható személy vagyok?

Figyelt kérdés

23/F

Az egy dolog, ha valaki nem épp ilyen figyelem középpontja féle ember, de amik velem történtek az már túl megy egy bizonyos szinten. Példaképp néhány történet, hogy mire is gondolok:

- Ha valaki más szavába vágnak bele, az ugyebár illetlenség és szólnak is, viszont mikor én beszélek egy társaságban és valaki más megszólal, rögtön rá figyelnek és ő evidensnek veszi, hogy áttér a saját témájára. Onnantól kezdve mintha nem is léteznék (ez számtalanszor előfordult több társaságban).

- Ha valakire várni kell (pl. wc-re megy vagy akármi), akkor megvárják. Én esetemben meg csak azt veszem észre, hogy tovább álltak (ez sem egyszeri eset).

- Az 5 legközelebbinek mondható ismerősömmel meg évek óta az megy, hogy csak 1 vagy 2 köszöntött fel születésnapomon + ajándékot sosem kapok, bezzeg én szoktam adni, de van pofája egyeseknek siránkozni is, hogy nem elég drága meg ilyenek.

- Volt, hogy sulis programon fociztunk. A tanárnak az ilyen izmos állat ismerőse is jött, és mikor 11-est rúgott véletlenül fejbe talált, de olyan erősen bikázta a labdát, hogy talán agyrázkódást is kaphattam volna. Mégse jött oda senki, pedig mind látták, csak folytatták a játékot, miközben a földön próbáltam a pálya szélére vergődni.

Tudnék még bőven mesélni, de már csak azt írom le, aminél múlt héten betelt nálam a pohár:

Voltam céges nyílt nap féleségen, a gyakornoki program iránt érdeklődve. A vége felé már csak ketten maradtunk érdeklődők, és beszélgettünk azzal az emberrel, aki ott tartotta a bemutatást. De mintha csak a társamnak szólt volna a mondandója, meg ilyen szórólapot is csak neki adott. A legjobb rész a végén volt, mikor őt megkérdezte, hogy akar-e jelentkezni, és akkor megint láthatatlan lettem nekik, még kérdeztem is, hogy 'na és mi van velem?', de akkor épp megint láthatatlanná váltam nekik, mialatt elvonultak felregisztrálni őt az állásinterjúra...

Szóval nem tudom, hogy ezzel mit lehetne kezdeni, nem értem.



2018. júl. 2. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, engem jobban leszarnak mint téged.
2018. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hidd el mindenkinek az igazságtalanság fáj legjobban!

De tudomásul kell vennünk ,hogy nem vagyunk egyformák,és az emberek is farkastörvények szerint élnek.

Vannak született alfa hímek akikre jobban hallgat a csorda mint a másikra és nőstények is jobban kedvelik az olyanokat.

De hát C'et la vie -ilyen a világ ,ilyen az élet...

2018. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Velem is voltak hasonlók, eddig javarészt gimiben, ezért voltam boldog amikor végre elballagtam. A gimis barátaim inkább csak sulis barátok voltak, akikkel csak azért voltunk "barátok" mert heti öt napot találkoztunk és nem tartoztunk bele az osztály klikkjeibe. Ha újrakezdhetném (isten óvjon) akkor inkább egyedül lennék a négy év alatt. Mindig nekem kellett igazodni másokhoz, mindig a szavamba vágtak mert azt a félmondatot már nem tudták megvárni. Egyszer sportolás közben megsérült a bokám és ott nyafogott nekem az egyik csaj, hogy menjek már le vele a szekrényhez a füzetéért (az emeleten volt a terem, a szekrény az alagsorban ahol az előző óra volt de persze nem tudott akkor elmenni a füzetért), és pont kakilt rá hogy lépcsőzés után mennyire fájt a bokám, ő nem szeretne egyedül lemenni a szekrényhez. Sajnos én sokáig olyan voltam, hogy a veszekedés elkerülése érdekében inkább legyen amit akarnak, csak ne nyafogjanak nekem ott órákig. Azóta megkomolyodtam de mit se számít :)
2018. júl. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad is "lesz@rható személy"-nek titulálod, mások már csak azért is megteszik, hogy igazad legyen, ne csalódj magad megitélésében.
2018. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2018. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló rabló/bűnöző alkat vagy. Senki nem tudna rólad személyleírást adni. Még akkor sem emlékeznének rád, ha 2 perccel előtte beszéltetek volna. Inkább úgy fogalmazok, hogy sok bűnöző irigyelné a láthatatlanságodat. Komolyan mondom, olvastam erről egy tudományos cikket.
2018. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden ember más s más.


Önmagad s személyiség fejlesztés, negativítás elhagyása.

Nem fogod meg őket, mint személyiség - a negativítás pedig érezhető az emberekből. Inkább kerülik az olyanokat.


Magad társaságát kell megtalálnod.


Ezek lehetnek a gondok. (általában)


Anno én is ilyen voltam, de drasztikusan változtattam magamon s környezetemen.


Sokan csurgatják a nyálukat utánam, de pár szóváltás után közlöm a másikkal, hogy unalmas a vulgáris személyisége.

Kimondom őszinte véleményemet, mondandómat vannak kik ezért utálnak, akikkel meg jóba vagyok azok pont ezért szeretnek.


Azokkal kell foglalkozni, törődni kik elfogadnak úgy ahogy vagytok s kölcsönös tisztelet, figyelem, társalgás ...stb. megvan bennetek.



Soha nem lesz olyan ember, aki képes megfelelni mindenkinek!

(még a "népszerübbek" se)


Egy idő után pedig észre veszed, jobban érzed magad, ezáltal több pozitív hatás ér és ez kicsit formál téged is. Arra kapsz észbe, hogy te is olyanná válsz: Pozitív ember, aki kerüli a negatív személyeket, mert leszívják az életkedved.


Szóval az eredmény kulcsa:

Önmagad vagy!


(nem 1-2 hónapos változásról van szó)


S vannak kik képtelenek fejlődni, az viszont nem vezet sok jóhoz(depresszió, durva negativ kisugárzás=magány.)


Ne hagyjátok el magatokat!

Fel a fejjel s hajrá, még ha nehéz is lelkileg!

Sok sikert!

2018. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elnyomott lány voltam, most sikeres feltűnő nő, akire csurgatják a nyálukat...


Nekem tetszik, ha egy pasi kultúráltabb s picit viszafogott, de kedves s határozott, pozitív kisugárzással. (a kinézet, ápoltság s stílus is sokat számít nem csak a megjelenés miatt, hanem személyiségre utaló jelek is olvashatóak, ha ért hozzá valaki.) +edzésben tartom magam és sokkal jobb pár ismerőssel vagy párral edzeni. Lélekben is felszabadító!



Szval ne általánosíts kedves kommentelő.


7#-es voltam

25N

2018. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!