Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék meg valakit,...

Hogy találhatnék meg valakit, akinek csak a keresztnevét tudom és a hangját ismerem?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt felhívott egy pasi, hogy beszéltem vele cseten, pedig nem. Hamar lezártam a dolgot. Rejtett számmal hívott. Viszont később rájöttem, hogy szimpatikus volt a pasi, szívesen megismerném, de még a számát sem tudom. Hogy találhatnám meg?
2010. jún. 17. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismét csetelni vele
2010. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem cseteltem vele. Valaki a nevemben csetelt vele és megadta a számomat.
2010. jún. 17. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
írj annak a csetoldalnak az adminjának, hogy keressen rá, hogy a számod mikor szerepelt valakinek a csetelésében.
2010. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy melyik csetoldalon zajlott a beszélgetések. Melyek a leggyakoribb csetes helyek?
2010. jún. 17. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
chat.hu, docler.hu, gyaloglo.hu
2010. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha van ismerősöd valamely telefontársaságnál, akkor ő meg tudja nézni, hogy adott időpontban milyen számról hívtak téged. Az más kérdés, hogy ezért kirughatják.

Én már tudtam meg így letiltott számot.

2010. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

és mi a keresztneve?

hátha ismerjük.

ha pl Norbi, akkor sejtem ki lehet az :D

2010. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, Csaba. :D
2010. jún. 17. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Hátha olvassa ezt az oldalt, és magára ismer :DD
2010. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!