Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak ruhát?

Hol találhatnék magamnak ruhát?

Figyelt kérdés
Eddig szinte sose volt olyan ruhám amit szerettem. Ma is voltam vásárolni, de mindenhol csak olyan dolgok vannak amik nem tetszenek. Ma azért megbékéltem egy farmerral meg egy kockás inggel, de pólók egyáltalán nincsennek. Zenekaros pólókat nem tudok venni, mert azokat a zenekarokat itthon alig ismerik amiket szeretek, így póló sincs. Hol vásároljak szerintetek? Valami underground boltra gondoltam, ahol értelmes ruhadarabok vannak, de eddig még nem sikerült találnom olyat.
2011. aug. 17. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem csak zenekaros pólóra gondolok kifejezetten, hanem bármi más mintás póló. De a minta valami absztrakt kép legyen, vagy valami színes dolog, esetleg valami mélyebb jelentésű szöveg.
2011. aug. 17. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok mint te, bár nekem sosincs konkrét elképzelésem, így egy kicsit könnyebb. Az évek alatt hozzászoktam, hogy amibe nem szeretek bele azonnal, amint felpróbálom, valószínű később sem fogok, így amint lehet félrerakom és többet fel sem húzom, így az ilyeneket már meg sem veszem. Nincs tele a szekrényem, viszont amik vannak, azok már úgy szakadnak le rólam, mert imádom őket. Pl. három-négy nyáron keresztül kerestem a tökéletes nyári ruhát. Egyszer teljesen véletlenül botlottam bele, de azóta is imádom és legszívesebben mindennap hordanám, pedig már kicsit festékes is, de nem érdekel! :)


Nekem az a javaslatom, hogy szimplán csak nézelődj mindenfelé, de amibe nem szeretsz bele, azt ne vedd meg. Nekem van hogy napok mennek el csak nézelődéssel, mert semmiben nem érzem úgy magam, hogy "na ez most rámugrott" :)

2011. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!